Speed Roulette Live of Evolution w kasynie na żywo

Ruletka to jedna z najpopularniejszych gier stołowych na świecie. Zyskała wielkie uznanie już dziesiątki, żeby nie napisać, setki, lat temu. Macie zatem absolutną gwarancję, że jeśli macie ochotę na tę pozycję, czeka na was wielka adrenalina i świetna zabawa. Na przestrzeni tylu lat powstało wiele odmian tej pozycji, dzięki czemu zagrać można także w trym Immersive oraz Speed. I to właśnie o tym drugim chcielibyśmy wam teraz napisać trochę więcej. Odmiana gry zyskała swoją popularność głównie za sprawą prostoty i szybkości rozgrywki. Atutów jest jednak znacznie więcej i chcielibyśmy się przyjrzeć im wszystkim. Dlatego też zapraszamy was gorąco do naszego artykułu, w którym sprawdzamy dokładnie czego się możecie spodziewać i na co można liczyć. Jednym ze studiów deweloperskich, które zdecydowało się na wdrożenie tego typu, jest Evolution Gaming. Na łamach naszej strony pisaliśmy już o nich wielokrotnie. Wszystko to dlatego, że jest to marka przez wielu uznawana za absolutnie najlepszą w dziejach, naturalnie, jeśli chodzi o tryb na żywo. Jeśli chcecie się przekonać, czy jest tak rzeczywiście, gorąco zapraszamy do dalszej części tekstu!

Wszystko o Speed Roulette Live of Evolution w kasynie na żywo

Wszystko o Speed Roulette Live of Evolution w kasynie na żywoTryb Speed Roulette powstał w odpowiedzi przede wszystkim na zmieniające się czasy. Gracze mają coraz mniej czasu, a nawet jeśli mają go odpowiednio dużo, chcą szybkiej, prostej rozgrywki. Dlatego też Evolution Gaming razem ze studiem TCSJOHNHUXLEY, które zlokalizowane jest w Rydze, podjęło starania przygotowania czegoś świeżego. I tak też bazując na standardowym trybie ruletki w internecie, powstała jego odsłona Speed. Jedno rozdanie zajmuje tu zaledwie 25 sekund i w tym czasie należy liczyć zarówno dobór stawki jak i cały proces gry oraz rozdanie potencjalnych wygranych. To świetny rezultat, który jest jeszcze korzystniejszy niż było to chociażby w blackjacku czy bakaracie. Mając przy tym na uwadze, że gra się z prawdziwym krupierem, można być naprawdę mocno zadowolonym. I o to przecież tutaj chodzi.Rozgrywka prowadzona jest przy użyciu kilku dodatkowych kamer, dzięki czemu doświadczenie samego gracza znacznie wykracza poza standardy, które mogliście znać do tej pory. I to jest tu potężnym atutem, zwłaszcza jeśli chodzi o osoby, które są bardzo wymagające i oczekują coraz lepszych i ciekawszych rozwiązań.

Jeśli dodamy do tego prosty fakt, że tryb LIVE w tej grze rozgrywany może być na każdym urządzeniu, w istocie zyskacie świetny pakiet. Nie ma tu żadnych przeszkód, by cieszyć się zabawą na komputerze i laptopie, ale równie dobrze sprawdzi się też smartfon oraz tablet. Oprogramowanie i system, jaki posiadacie, także nie ma tu większego znaczenia. Wystarczy, że jest odpowiednio zaktualizowany, a będziecie mogli w pełni wykorzystać możliwości gry. Dlaczego całość jest tu tak szybka i korzystna? Otóż dlatego, że gra została pozbawiona tzw. „dead time”, kiedy praktycznie nic się nie dzieje. Gracz obstawia w momencie, w którym krupier już wypuścił kulkę i jest ona w ruchu. Jednocześnie system rozpoznawania numerów i pól działa na tyle korzystnie, że kolejną próbę można podjąć od razu w momencie, gdy plansza zatrzymała naszą kulkę w danym miejscu. Prowadzi to do sytuacji, w której gracz jest w stanie rozegrać do 50 ruchów więcej w godzinie, w porównaniu do ruletki klasycznej na żywo oraz jej wydania Immersive. Dla osoby ceniącej sobie czas będzie to coś wspaniałego. Jak zapewnił Todd Haushalter, nie ma tu też żadnej zmiany w stosunku do kluczowego systemu ruletki, dlatego też gracze nie muszą się martwić nowym regulaminem czy uczyć się zasad od samego początku. Jednocześnie szef projektu gwarantuje, że jest to najszybsza ruletka na świecie. Biorąc pod uwagę, że gry na żywo od Evolution Gaming dostępne są przez całą dobę (24/7), zyskacie świetne i nowe miejsce na mapie gier stołowych, które na pewno warto poznać. Na łamach naszej strony pisaliśmy już wcześniej o ruletce klasycznej. Miło, że w chwili obecnej doszła do tego ta wyjątkowa osłona, w której zwyczajnie trzeba się zakochać.

Czym w ogóle jest ruletka?

Wydanie gry live bazuje oczywiście na produkcie bazowym, który znamy od wielu lat. Niektórzy grali w ruletkę jeszcze za czasów, gdy ta dostępna była tylko w kasynach stacjonarnych. W interencie działa to tak samo, jednakże często mamy większy wybór, od ruletki francuskiej, europejskiej czy także po amerykańską, która jest najmniej korzystna i od której coraz częściej, zwłaszcza na starym kontynencie, się jednak odchodzi. Sama gra bazuje na systemie bez użycia kart, co jest podstawową różnicą w porównaniu do takich hitów jak blackjack, bakarat czy poker. Celem jest tu wybranie pola lub pól na danym płótnie, które potem nawiązywać będzie do systemu kołowego, na który rzuca się kulkę. Całość prowadzi oczywiście krupier, wy z kolei wybieracie przedział, który was interesuje. Klasycznie wszystko dzieje się przed startem zabawy, w trybie Speed odbywa się to od razu. Pola jakie znajdziecie na planszy mają cyfry od 0 do 36, chyba, że mówimy jeszcze o planszy amerykańskiej, gdzie widoczne jest dodatkowe „00”, powiększające przewagę kasyna. Pola podzielone są po połowie na czerwone i czarne, z czego 0 oznakowane jest na zielono.

Jeśli gracie zatem na kolor, macie niemalże 50% szans na sukces. Trybów gry jest jednak znacznie więcej, mówimy tu o konkretnych przedziałach płótna, których Evolution Gaming i inni dostawcy przygotowali znacznie więcej. Grać można na dwa, trzy czy nawet cztery numery. Do tego dochodzi pięć pierwszych numerów, linia, kolumna, tuziny, parzyste i nieparzyste oraz numery w pierwszej i drugiej połowie. Rozwiązań jest więcej, a każda z nich zapewni rzecz jasna inny przedział potencjalnych wygranych. Najwięcej wygrać można 35-razy (35x) więcej niż wasza stawka początkowa. Jeśli zatem zagracie za 1 złotych, wygracie 35 złotych. Przy pokaźniejszych kwotach, np. 200 złotych, wygrane będą jednak dużo bardziej interesujące. Bo kto nie chciałby sięgnąć po 7 000 złotych w ciągu kilkudziesięciu sekund? Zarobki jeszcze lepsze niż w przypadku najlepszych piłkarzy. Standardowy układ na kole ruletki europejskiej wygląda następująco: 0, 32, 15, 19, 4, 21, 2, 25, 17, 34, 6, 27, 13, 36, 11, 30, 8, 23, 10, 5, 24, 16, 33, 1, 20, 14, 31, 9, 22, 18, 29, 7, 28, 12, 35, 3, 26.

Przetestuj Speed Roulette z wirtualną walutą

Przetestuj Speed Roulette z wirtualną walutąGra w Speed Roulette może być przez was uczona za sprawą wirtualnej waluty. Są to fikcyjne żetony, które opracowano specjalnie w celach treningowych. Gracz za ich sprawą może poznać daną grę, ale też krupiera. Ci z kolei witają się z wami imiennie, co jest ciekawą nauczką i doświadczeniem, które niejako przeniesie was do lokalu stacjonarnego. Świetny start i miła atmosfera jest tu gwarantowane. Tryb demo nie wymaga od was zakładania konta i oczywiście tym samym wpłacania pieniędzy. Nie ma tu też ograniczeń czasowych, aczkolwiek jeśli skończą się wam żetony, wystarczy się zalogować ponownie. Rozwiązanie pozwoli wam odpowiednio wdrożyć się w temat i poznać Speed Roulette od A do Z. Pamiętajcie przy tym, że istnieje także kolejny ważny dodatek, który został stworzony właśnie dla was. Mamy tu na myśli wszelkiej maści promocje. Kasyna internetowe dodają ich zwykle bardzo dużo, aczkolwiek tylko dany procent nakierowany będzie na tryb na żywo. Wśród bonusów najpopularniejsze są oczywiście bonus powitalny oraz doładowania gotówkowe, z angielskiego reload bonus. Nie braknie także cashbacku, loterii, wyścigów i turniejów. Każde z takich wydarzeń będzie dla was pomocne, zwłaszcza, że często nagrody znacznie wykraczają poza stawkę, którą na początku deponowaliście. Dobrze jest współpracować z kasynem, które z jednej strony ma gry Evolution Gaming, z drugiej dysponuje właśnie takimi dodatkami. Będziecie zachwyceni użytkując je, zwłaszcza, że wiele z nich jest odnawialnych, co pozwoli wam grać częściej i skuteczniej.

Kończąc temat Speed Roulette, zachęcamy was po prostu do gry. Tytuł skierowany jest do osób wymagających i takich, które chcą się skupić tylko na czystej zabawie lub wygrywaniu. Przyśpieszycie rozgrywkę, zyskacie dodatkowe szanse i jednocześnie stale będziecie mogli przejść do kolejnych produktów od Evo, których nigdy nie zabraknie – marka stale dodaje nowe hity!