Recenzja gry White King w Playtech

Poznaj świat zwierząt z białym lwem na czele w White King slot

Slot White King to popularny jednoręki bandyta, którego producentem jest producent  automatów hazardowych Playtech, czyli jeden z czołowych producentów oprogramowania dla kasyn internetowych. Mamy tutaj do czynienia z tytułowym Białym królem, którym jest biały lew. Jak przystało na świat zwierząt, lew jest określany jako władca królestwa zwierząt. Tutaj mamy do czynienia z białym osobnikiem. Przez ludy afrykańskie białe lwy uznawane są za boskie, więc nic dziwnego, że Playtech zdecydował się na wykorzystanie ich wizerunku w swym automacie online. White King to bardzo ciekawa gra pod względem graficznym. Charakteryzuje się bardzo ładną szatą graficzną, a niewątpliwie ozdobą jest obraz gór i ruin świątyni w tle.

White king PlaytechWhite King to video slot, który składa się z 5 bębnów oraz 4 rzędów. Jest to mniej spotykany układ, albowiem zazwyczaj mamy do czynienia z układem typu 5 na 3. Playtech zdecydował się na umieszczenie w systemie aż 40 linii wygrywających. Co niezwykle istotne, są to linie zmienne, dzięki czemu możemy z łatwością modyfikować liczbę linii przed każdym naszym kolejnym obrotem. Producent dał nam przy tym bardzo pomocne ułatwienie, albowiem możemy zmieniać ilość linii za pomocą tradycyjnego pola + i - jak i również suwaka, dzięki któremu można o wiele szybciej wybierać liczbę linii. Minimalna stawka w grze wynosi zaledwie 0.01, natomiast maksymalna to 16.00. W ten oto sposób raczej każda osoba powinna znaleźć coś dla siebie wraz z zastosowaniem konkretnej strategii na grę.

W White King zetkniemy się z różnorodnymi symbolami. Najczęściej na bębnach z pewnością pojawiać się będą nam symbole karciane, czyli A, K, Q, J, 10 oraz 9. Tradycyjnie są one najmniej wartościowe, albowiem mogą nam przynieść od 5 do 150 monet. Na nieco więcej liczyć możemy dzięki symbolom orła, małych lwiątek oraz lwicy. Przynoszą one od 15 do 250 monet. W White King obecna jest także korona królewska, która daje nam od 30 do 400 monet. To jednak nie koniec, albowiem w grze obecne są dwa specjalne symbole: wild oraz scatter. ten pierwszy jako tytułów White King jest w stanie zastępować wszystkie inne znaki na bębnach z wyjątkiem scatter. Jednocześnie przynosi nam od 50 do aż 1000 monet. Scatter z kolei pojawia się na bębnach 2, 3 i 4. Jeśli uda się nam zebrać 3 takie symbole, to otrzymujemy Majestic Night Free Games. Daje to nam 5 darmowych obrotów. Podczas gry bonusowej na bębnach częściej pojawiać się będzie Biały Król jako wild, co zwiększy nasze szanse na wygrane. W grze White King za darmowe spiny możemy ponownie wylosować scattery, co da nam kolejne 5 darmowych gier. 

White King to z pewnością ciekawy video slot od firmy Playtech, który może dać nam szanse na mniejsze lub większe wygrane. Wielu użytkowników kasyn internetowych chwali sobie ten tytuł. Brakuje w nim jednak większej ilości gier bonusowych czy choćby opcji gamble, dzięki której można spróbować podwoić swą wygraną przy ryzyku wynoszącym 50 na 50 procent. Mimo wszystko jest to produkcja, którą warto wypróbować, albowiem przynosi sporo rozrywki jak i okazję na wygrane. Warto zatem już teraz sprawdzić White King w trybie darmowym lub zagrać za prawdziwe pieniądze w wybranym kasynie online.