Recenzja gry Epic Ape od Playtech

Video slot Epic Ape propozycja przygotowana przez cenionego dewelopera Playtech.

Jest to jednoręki bandyta, którego głównym bohaterem są zwierzęta zamieszkujące dżunglę. Zetkniemy się tutaj z panterą, jaguarem kameleonem, żabą czy tytułową małpą. Epic Ape prezentuje się całkiem dobrze pod względem graficznym. Choć same symbole może nie stoją na najwyższym poziomie, to jednak spore wrażenie robi tło, którym jest typowa zielona dżungla, pełna roślin, pnączy. Całość uzupełniana jest przez klimatyczne dźwięki, odgłosy z puszczy, przez co można lepiej wczuć się w atmosferę, klimat całej gry.

Maszyna hazardowa od Playtech Epic Ape zaskakuje już od samego początku, albowiem możemy się tutaj zetknąć z mało kiedy spotykanym układem typu 6 x 4. Mowa tutaj o 6 bębnach z 4 rzędami symboli. Playtech również i w samym systemie linii wygrywających nas zaskakuje. Zamiast stałych lub zmiennych linii mamy tu aż 4096 sposobów na wygraną. Nie pomyliliście się - 4096. W Epic Ape możemy wybierać między wartością monety 0.01 a 2.00. Ma to istotny wpływ na wysokość zakładów oraz wygrane. Minimalna stawka w grze wynosi 0.40, natomiast maksymalna 80. W ten oto sposób każdy z graczy powinien znaleźć coś idealnego dla siebie.

Recenzja Epic ApeW Epic Ape zetkniemy się z kilkoma różnymi symbolami. Najczęściej na bębnach automatu znajdziemy symbole figur karcianych, czyli A, K, Q, J, 10 oraz 9. Są one oczywiście najniżej punktowane, gdyż przynieść mogą nam między 10 a 150 monet. Na więcej liczyć możemy dzięki symbolom zwierząt z dżungli. 6 symboli żaby, kameleona lub naprzemiennie daje nam do 200 monet. Z kolei 6 symboli czarnej pantery, jaguara lub naprzemiennie to 250 monet. Tytułowa Epic Ape, czyli groźnie wyglądający goryl niczym King Kong to maksymalnie 300 monet. Jednocześnie pełni on rolę stacked na bębnach.

To jednak nie wszystko, co znajdziemy w Epic Ape. Playtech przygotował dla nas także symbole specjalne. Diament pełni rolę wild. Zastępuje na bębnach 2, 3, 4, 5 oraz 6 wszystkie symbole z wyjątkiem Free Games. Jednocześnie przynosi przelicznik za wygrane x2, x3 lub x5, przez co można liczyć na spore pomnożenie wygranej. Obecny w grze Free Games to scatter. Co najmniej 3 takie symbole to darmowe obroty bębnami. Jest tu o co grać, albowiem 3 scattery to 8 gier, 4 to 15 free spinów, 5 to 25, a 6 to aż 100 darmowych obrotów. Warto wiedzieć, że również podczas gry bonusowej można wylosować Free Games, przez co może zostać zwiększona liczba darmowych obrotów. W pewien sposób można powiedzieć, że taka gra darmowa może trwać długi czas, nawet w nieskończoność. Podczas darmowej gry obecne są także symbole wild z dodatkowym przelicznikiem za wygrane.

Z pewnością można zauważyć, że jednoręki bandyta Epic Ape od Playtech to bardzo interesująca gra, w której w szczególności wrażenie robi opcja darmowych obrotów. Dzięki wylosowywaniu Free Games mamy szansę na spore wygrane i to zupełnie za darmo. Najwyższa możliwa wygrana w Epic Ape za jednym razem wynosi aż 75 tysięcy monet. warto również zaznaczyć, że wskaźnik RTP czyli zwrotu dla gracza wynosi tutaj 95.96%, co jest całkiem dobrym wynikiem. Warto zatem wypróbować Epic Ape w wybranym kasynie internetowym.