Program lojalnościowy z extra bonusami w Campobet7

Program lojalnościowy w Campobet7Punkty lojalnościowe to specjalny program dla aktywnych graczy kasyna Campobet7. Na jego podstawie każda pojedyncza gra i spin, który wykonacie, zostanie przekształcony niejako na środki premiowe. Im więcej punktów uzyskacie, tym lepiej dla was i tym samym, tym większe środki zyskacie. Status waszego konta gracza ma standardowo poziom bronze, jednakże w zależności od aktywności będzie się on zmieniał do Silver, Gold, Platinum i Diamond. Im wyższy, tym lepszy przelicznik punktów na gotówkę. Maksymalnie zyskacie tutaj 70:4. Minimalna kwota, która uprawnia was do wypłaty środków bonusowych to 400 złotych. Nie czekajcie zatem i zacznijcie swoją przygodę już teraz, to się opłaca!

Minimalna stawka środków lojalnościowych, którą można potem zamienić na gotówkę to 100 oczek. Z kolei konieczny obrót, który sprawi, że będzie można zyskać doładowanie gotówkowe na swoje konto to 35-krotność (35x). Jest to standardowa stawka w przypadku Campobet7 i nie będzie ona stanowiła problemu dla osoby, która gra aktywnie.

O pozostałych warunkach i zasadach, w tym maksymalnych stawkach do gry czy też konkretnych przelicznikach do wymiany, przeczytacie oczywiście na stronie operatora, na którą z wielką przyjemnością was zapraszamy. Trzymamy za was kciuki.


Najnowsze promocje w kasynie CampoBet7