Bonus powitalny 2000zł i 200 free spins w kasynie Campobet7

Bonus na start w Campobet7Campobet7 to kasyno internetowe, które jeszcze nie raz pozytywnie zaskoczy cię udanymi promocjami. Wypada jednak zacząć od tej powitalnej, która bez wątpienia zainteresuje cię już po przeczytaniu kolejnego zdania. Marka ta oferuje bowiem podwojenie pierwszego depozytu nawet do kwoty 2 000 złotych, dodatkowo sięgniecie jeszcze po 200 free spinów do wykorzystania w słynnym wideo slocie. To bardzo spore doładowanie.

Ważne jest to, że wystarczy wpłacić zaledwie 80 złotych, by zakwalifikować się automatycznie do tego przedsięwzięcia. Z kolei darmowe obroty zostały podzielone na 10 dni, zatem przez ten czas będziecie otrzymywać 20 zakręceń każdej doby. Pieniędzmi, które otrzymacie w ten sposób musicie obrócić 30 krotnie w ciągu najbliższego miesiąca, w innym przypadku zostaną one utracone. Maksymalna stawka na pojedynczego spina wynosi tu 20 złotych, dlatego możecie śmiało wykorzystywać przyznane środki.

Pozostałe zapiski regulaminu dostępne są na stronie Campobet7, na którą zapraszamy tak początkujących graczy, jak i mocno zaawansowanych. Ta gra jest warta świeczki, dlatego nie zwlekajcie i próbujcie swoich sił. 2 000 złotych w gotówce czeka!


Najnowsze promocje w kasynie CampoBet7