Program lojalnościowy dla VIP w kasynie online Spinia!

Program VIP w kasynie online Spinia

Program lojalnościowy i system VIP od kasyna Spinia to bardzo ciekawe zagadnienie. Wystarczy powiedzieć, że marka dostarcza swoim graczom aż dziesięć kolejnych poziomów, o które warto walczyć. Najwyższy z nich, czyli Elite, zagwarantuje wam… no właśnie, co dokładnie? Opcji jest kilka, chociaż w pierwszej kolejności ucieszy was wiadomość, że czekać będzie 50 000 euro w gotówce. Do tego dochodzi lepszy przelicznik wymiany punktów na gotówkę, ale też bezpośredni status VIP, który przynależy tutaj wyłącznie do najbardziej zasłużonych i najwierniejszych graczy kasyna. Nie wahajcie się i już teraz załóżcie nowe kontro na stronie tego operatora. Od tego momentu do zarabiania zostanie już bardzo niewiele.

Aby zyskać status członkowski wystarczy rozpocząć przygodę z grą na prawdziwe pieniądze. Jeśli zatem zdeponujecie środki z dowolnie wybranej metody, będziecie mogli liczyć na udział w programie. Poziomy są tu następujące: Rookie, Beginner, Skilled, Lodger, Gambler, Hero, Master, Gold VIP, Diamond VIP oraz wspomniany już Elite. Każdy z nich wymaga innej puli zdobytych przez was punkty, a te trafiają na wasze konto za każdą obróconą realną gotówkę. Przykładowo by przejść z poziomu pierwszego na drugi, musicie ich zebrać 500, co zapewni wam dodatkowe 50€ na dalszą grę. Konwersję punktów gwarantuje jednak dopiero poziom Lodger, który osiągniecie po wywalczeniu 2 500 punktów na swoim koncie.

Program lojalnościowy od Spinii jest bardzo ciekawy i wciągający, aczkolwiek wiąże się oczywiście z odpowiednim regulaminem. Warunki i zasady tego przedsięwzięcia znajdziecie na stronie operatora, gdzie z tego miejsca zapraszamy wszystkich zainteresowanych wątkiem. Poznajcie szczegóły i dołączcie do zabawy już teraz.


Najnowsze promocje w kasynie Spinia