Płatności w kasynach na żywo

Metody płatnicze w live casinoMetody płatności, także w kasynach na żywo online, są aspektem kluczowym, który wpływać będzie na wpłaty i wypłaty, które chcemy realizować. Wiąże się z tym kilka czynników, przede wszystkim prędkość realizacji naszego zlecenia, a także jego bezpieczeństwo. Nikt z zainteresowanych nie chciałby przecież, aby czas składania zamówienia wydłużył się do kilku godzin czy nawet dni, nie mówiąc już o potencjalnym braku zabezpieczeń.

Rozrywka w internecie musi nam gwarantować pełen komfort psychiczny, na który wpływ mają wszelkiej maści certyfikaty i gwarancje. To zagadnienie podstawowe, chociaż skoro już jesteśmy przy kasynach, jasno trzeba zaznaczyć, że te powinny zawsze dysponować wieloma formami płatniczymi. Im więcej ich będzie, tym łatwiej graczowi dostosować się do zasad. Oczywistym bowiem jest, że nie każdy korzysta dla przykładu z karty kredytowej bądź debetowej. Nawet w dzisiejszych czasach część z nas unika kont bankowych. Co robić wówczas? Czy nie przeszkadza to w starcie zabawy? Absolutnie nie, na szczęście. Kończąc ten krótki wstęp przechodzimy do tematyki ogólnej. Prezentujemy główne sposoby, które dopuszczalne są w najbardziej popularnych witrynach zapewniających zabawę tego rodzaju.

Czytaj również: Metody płatności w kasynach online

Płatności w kasynach na żywo

Poniżej udostępniamy listę metod płatniczych, które wykorzystywane są w kasynach internetowych i które dotyczą również trybu LIVE. Trzeba tu jednak zaznaczyć już we wstępie, że systemów jest znacznie więcej. Metody te stale się rozwijają, co w ostatnim roku pokazały chociażby wszelkiej maści kryptowaluty, jak również Revolut, który wdarł się do zestawień kasyn w zawrotnym tempie. Dobrze jest także być świadom oczywistego faktu, że wpłaty, które realizujecie u operatora dotyczą tak produktów klasycznych jak i właśnie na żywo. Z czego zatem korzystać i dlaczego? Poniżej nasza lista kluczowych rozwiąząń:

Karty kredytowe

Wszelka płatność powiązana z kartą kredytową bądź debetową wiąże się głównie z dwoma czynnikami: szybkością i bezpieczeństwem. W ten sposób nigdy nie będziecie mogli być zawiedzeni ewentualnymi opóźnieniami. Każdy zatwierdzony przez bank depozyt księgowany jest na koncie w sposób natychmiastowy. Podobnie jak w przypadku Przelewy24, tak i tutaj nie ma mowy o dodatkowej prowizji za wpłatę. Powszechność takiego rodzaju płatniczego jest na tyle duża, że wykorzystuje ją stanowcza większość zarejestrowanych użytkowników.

Skrill

Skrill bardzo szybko zyskuje popularność, również w Polsce. Na przestrzeni kilku ostatnich lat stał się na tyle rozpoznawalny, że niemalże całkowicie zapomniano o problemach, które spotykaliśmy jeszcze za czasów Moneybookers. Zaczynając jednak, trzeba dodać, że to portfel internetowy, który pozwoli nam na szybkie, bezpieczne i natychmiastowe wpłaty. Często działają one jeszcze sprawniej, niż przelewy bankowe czy płatności kartą. Jedynym mankamentem mogą być wypłaty, ich czas realizacji wynosie czasem ok. 24 godzin.

Przelewy24

To najbardziej popularna w Polsce opcja, co zapewne nie będzie dla was zaskoczeniem. Pozwala ona graczom niemal natychmiastowe deponowanie środków z ich kont bankowych. Ponieważ Przelewy24 współpracuje prawie z każdym bankiem dostępnym na naszym rynku, otwiera to wielkie możliwości, które wiążą się tak z bezpieczeństwem, jak i szybkością, co istotne będzie wówczas, gdy natrafimy na promocję krótkoterminową z której bardzo chcielibyśmy skorzystać. Dodatkowe zalety? Nie wymaga od nas chociażby karty kredytowej bądź debetowej, nie pobiera od nas prowizji, tak za wpłatę jak i ewentualną wypłatę.

Netteler

To również wirtualny portfel (patrz Skrill), którego działalność jest niezwykle podobna do swojego poprzednika. Co to oznacza? Błyskawiczne wpłaty oraz brak żadnych prowizji za wpłatę. Jeśli chcemy zlecić wypłacenie naszych środków, może to z kolei zająć do jednej doby. Na szczęście wszak, zwykle nie jest to na tyle czasochłonne, a my możemy cieszyć się środkami, które zyskaliśmy dzięki grze w naszym ulubionym kasynie. To znane narzędzie, choć nie tak bardzo, jak opisany już Skrill.

Paysafecard

To wiodąca na rynku marka płatności przedpłaconych. Pozwala użytkownikom na natychmiastowe depozyty w dowolnym kasynie, które zadecydowało się na wprowadzenie tej usługi. Nie tylko mamy tu do czynienia z szybkimi zleceniami, bezpieczeństwem czy licznymi punktami dystrybucji. Główną korzyścią, którą daje nam paysafecard, jest całkowita anonimowość zakupu ich wydruków. Nie jest nam do tego potrzebna żadna karta, konto bankowe, czy dane osobowe. Zwyczajnie otrzymujemy produkt, którego realizujemy w dowolnie wybrany przez nas sposób. Co ciekawe, wykorzystując taką opcję możemy jednocześnie sprawdzać i kontrolować stan swojego salda, czego w prosty sposób spróbujemy na ich witrynie internetowej.

PayPal

To być może najbardziej popularny na świecie portfel internetowy, który jest nam znany od lat. Oferuje nam natychmiastowe depozyty oraz wypłaty w kasynach on-line. Jakie zalety możemy jeszcze wymienić? Brak prowizji, całkowite bezpieczeństwo i transakcje których szybkość realizacji zadowoli nawet tych najbardziej wybrednych. Taka opcja przez długi czas nie była dostępna w Polsce, na szczęście jednak doczekaliśmy wdrożenia systemu także i u nas.

Entropay

Jest to generalnie wirtualna karta Visa, powszechnie dostępna i wykorzystywana wśród operatorów rozrywki on-line. To konto oferujące natychmiastowe depozyty i niezwykle szybkie wypłaty. Metoda przedpłacona, którą tu opisujemy jest szalenie łatwa w użytkowaniu, a przy tym bezapelacyjnie bezpieczna. Jeśli szukacie sposobu, który zawsze działa błyskawicznie i nie wiąże się ze zbędnym oczekiwaniem, powinniście wypróbować tej możliwości już teraz.

Kryptowaluty

W tym temacie powinniśmy przede wszystkim wspomnieć o bitcoinach, które brylują w kasynach sieciowych. Istnieją marki, które dopuszczają wyłącznie kryptowaluty jako metodę płatniczą. Dzięki temu zainteresowane osoby mogą bezpiecznie i bez żadnych dodatkowych opłat przekierować swoje środki finansowe do gry w kasynie. Ta metoda dopiero raczkuje, jednakże stała się popularna u wielu firm, stąd nie warto jej deprecjonować.

Wiretransfer

Przelewy bankowe to przecież bardzo powszechna metoda wpłacania jakichkolwiek pieniędzy do kasyna. Te transakcje są bardzo bezpieczne, pozwalają również na wypłatę naszych środków, co nie jest możliwe w części zaprezentowanych wyżej produktów. Wiretransfer dostępny jest wszędzie, nie pobiera także prowizji od użytkowników, którzy decydują się na ich wykorzystywanie.

PayU

Opcja w Polsce rozpoznawalna głównie za zasługą Allegro, które zdecydowało się wprowadzić ten system płatniczy na swoim serwisie. Ta metoda płatności pozwala on-line na natychmiastowe wpłaty/depozyty w wielu wybranych kasynach. Transakcje są całkowicie bezpieczne i wykorzystują konto bankowe gracza. Wszystko dzieje się naturalnie w sposób natychmiastowy. Gdy liczy się pewna transakcja, bądźcie pewni, że PayU was nie zawiedzie.

Jak zatem widać powyżej, ilość metod płatniczych jest bardzo dużo, a warto zaznaczyć, że wspominamy tylko o części z nich. Do tego dochodzi wspomniany wyżej Revolut czy też Klarna oraz opcje płatnicze nastawione na konkretne rynki, np. rosyjskie. Zawsze jednak należy wybierać rozwiązanie najwygodniejsze dla was samych.