Płatności online MiFinity

MiFinity - co warto wiedzieć?Na rynku z roku na rok mamy do czynienia z coraz większą liczbą nowych metod płatności. Daje nam to nie tylko o wiele większy wybór, lecz także i alternatywy dla klasycznych środków. Wśród dostępnych w sieci e-portfeli sporym powodzeniem cieszy się MiFinity. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się temu, czym jest i jak działa w kasynach.

MiFinity - co warto wiedzieć?

MiFinity to brytyjska firma z bogatym, blisko 20-letnim doświadczeniem na rynku. Jest ona na co dzień licencjonowana przez Financial Conduct Authority (FCA), jak i również certyfikowana przez Union Pay International. Zajmuje się wydawaniem fizycznych kart przedpłaconych, świadczeniem usług pozyskiwania i obsługi programu przekazów pieniężnych MoneyExpress. Swoim klientom oferuje szereg kompleksowych rozwiązań płatniczych. Jej użytkownicy mogą liczyć na sprawną i bezpieczną platformę technologiczną do płatności internetowych. Z usług MiFinity korzysta szereg firm, handlowców i konsumentów. Podmiot ten współpracuje w wielu branżach, w tym właśnie w hazardzie, bankowości detalicznej, podróżach, liniach lotniczych, edukacji czy też ubezpieczeniach.

Nas najbardziej interesuje oczywiście eWallet MiFinity. Jako portfel internetowy zajmuje się przechowywaniem środków, ich transferem do prawie każdego miejsca na świecie, a odbywa się to za pośrednictwem ich sieci bankowej i lokalnych opcji płatności. Firma ta zarządza również programami kart wirtualnych na zamówienie.

W przypadku portfela internetowego nasze konto możemy doładować za pomocą wielu metod: kart Visa, Mastercard, UnionPay, Blik, EPS, Giropay, Ideal, poprzez wybrane kryptowaluty, Klarna, Multibanco, eVouchery, Paysera czy Trustly. Trzeba mieć jednak na uwadze, że praktycznie każda taka operacja wiąże się ze stałymi opłatami lub prowizjami. Można tu również wypłacać środki, jak i przesyłać je do banku czy między użytkownikami.

Wiele osób ceni sobie tę metodę za brak konieczności podawania swoich danych kasynu. Wystarczy bowiem tylko nasz login e-portfela. Ponadto możemy liczyć na szybkie i bezpieczne transakcje. Podczas logowania czy transakcji możemy liczyć na technologię SSL, SCA, PSD2.

MiFinity w kasynach

Coraz więcej kasyn oferuje nam możliwość skorzystania z MiFinity. Proces płatności jest w tym względzie niezwykle proste. Przechodzimy bowiem do sekcji płatności, gdzie wybieramy wspomnianą metodę. Musimy podać swój login i hasło, a także wpisać kwotę przelewu. Wpłata może nastąpić błyskawicznie lub zaraz po jej zaakceptowaniu przez nas w aplikacji. W przypadku wypłaty środków ponownie wybieramy MiFinity, po czym wpisujemy adres naszego e-portfela i kwotę przelewu. Ten powinien bardzo szybko pojawić się na naszym koncie w portfelu.

Wspomnieliśmy o opłatach, jakie wiążą się z korzystaniem z MiFinity. W przypadku kasyn nie powinniśmy raczej mieć styczności z dodatkowymi prowizjami za depozyt czy wypłatę, jednak warto dokładnie sprawdzić to przed pierwszą transakcją.