Odbierz nawet 800zł w nowej promocji w kasynie 7Signs

Zwrot gotówki do 800 zł z bonusem cash back w 7SignsW ofercie powitalnej kasyna 7Signs znajdziecie kilka opcji wyboru pierwszej promocji. Jednym z dostępnych rozwiązań jest tu cashback, czyli popularny zwrot gotówkowy. Jeśli wybierzecie kasynowy bonus, będziecie mogli go zrealizować za sprawą aktywnej gry za pieniądze. Jeśli chcecie skorzystać z dodatku, musicie najpierw założyć konto. Przejście przez formularz rejestracyjny zajmuje zwykle ok. 1-2 minut. Po tym następuje jeszcze krótka weryfikacja i od razu będziecie gotowi do dalszej realizacji założeń.

Cashback w przypadku 7Signs wynosi 10% i gwarantuje nawet 800 złotych zwrotu w gotówce bonusowej. Środki te będziecie mogli ponownie spożytkować na aktywną grę na stronie tego operatora. Z wydarzenia skorzystacie tylko jeden raz.Środki bonusowe są tu przeznaczone na konto gracza tylko w przypadku w którym ten w ciągu 48 godzin od depozytu straci te pieniądze. Możecie zatem założyć konto teraz i od razu wpłacić, środki zrealizujecie na wszystkich grach dostępnych na stronie kasyna. Musicie się jednak po gotówkę zgłosić za sprawą czatu na żywo lub przez adres mailowy wymieniony w regulaminie tejże promocji. Warunki i zasady są dla graczy w pełni obligatoryjne i musicie się z nimi zapoznać jeszcze przed startem swojej przygody. To właśnie w tej treści dowiecie się jak wygląda wymagany obrót czy też w jakich grach musicie go realizować. To tylko 12 prostych punktów.

Naturalnie akcja dedykowana jest dla wszystkich chętnych, a wy możecie śmiało rywalizować o kasę już teraz. Na stronie znajdziecie także dodatkowe oferty, w tym m.in. akcję na 200% od wpłaty czy 100% do 2 000 złotych razem z darmowymi obrotami. Warto poznać szczegóły.


Najnowsze promocje w kasynie 7Signs