Odbierz cash back 25% do 200€ w bonusie od Qbet

Friday Booster: do 200 euro zwrotu w promocji kasynowejObstawianie zakładów w kasynach internetowych zawsze związane jest z ryzykiem. Przez to trzeba nastawić się na to, że mogą pojawić się również i porażki, a czasem będzie ich sporo. Oznaczać to może całkiem spore straty. Jednak coraz częściej można liczyć na cashback, czyli zwrot z części przegranych zakładów. Z taką sytuacją mamy do czynienia między innymi w kasynie Qbet, gdzie do odebrania w piątki jest 25% zwrotu do 200 euro!

Każdy z klientów kasyna Qbet może zagrać w grę Booster tygodnia i w związku z tym uzyskać niesamowity 25% cashback boost. Tego rodzaju oferta na chwilę obecną obowiązuje w każdy piątek od godziny 18:00 do 24:00. Aby wziąć zatem udział w promocji Friday Booster, należy odwiedzić stronę z nagrodami, a następnie na swoim koncie aktywować Instant Cashback w sekcji kwalifikujących się nagród. Każdy z graczy ma szansę na 20% cashback booster i 5% standardowego dziennego cashbacku. Do zwrotu na konto wliczają się wyłącznie zakłady na prawdziwe pieniądze postawione na wybranym slocie tygodnia od 18:00 do 23:59.

Nie znaleźliśmy żadnych informacji na temat tego, czy otrzymany cashback podlega warunkom obrotu, więc prawdopodobnie od razu trafia na główne konto graczy. Po więcej informacji zapraszamy na stronę kasyna Qbet.

W kasynie w każdym tygodniu dostępne są również inne promocje, z których to mogą korzystać klienci:

5% Cashback + 20% Rakeback

Non-Stop Drops & Races 4,000,000 euro

Weekend Booster: bonus do 500 euro


Najnowsze promocje w kasynie Qbet