Bonusy kasynowe 5% Cashback i 20% Rakeback z Qbet

Cashback i Rakeback w bonusie kasyna QbetKlienci wielu kasyn mogą dziś liczyć na zwrot części środków z postawionych zakładów. To w pewnym sensie nagroda pocieszenia za przegrane zakłady. Taki cashback staje się coraz bardziej powszechny, jednak rakeback już nie. Tymczasem w kasynie Qbet można liczyć na promocję, która stanowi połączenie obu tych nagród. W kasynie Qbet klienci w ramach specjalnej codziennej promocji mogą liczyć na gotówkę prosto do swojego portfela, a co najważniejsze, bez ukrytych warunków czy wymogów obrotu. Im więcej grasz, tym więcej możesz potem wypłacić!

Każdy z graczy może codziennie liczyć na 20% rakeback od swoich spinów, naliczanych przy każdym spinie, jak i również codzienny 5% cashback, czyli zwrot od swoich strat netto. Aby wziąć udział w promocji o nazwie Instant Cashback, należy odwiedzić stronę Bonusów i aktywować tę promocję w sekcji dostępnych nagród. Gracz otrzyma wtedy 20% rakeback od wszystkich stawek postawionych w kasynie. Im więcej postawisz, tym większy zwrot zostanie zatem wygenerowany.

Rakeback = stawka x 1% x procent rakeback. Ilość zwrotu można zobaczyć w specjalnej karcie na swoim koncie. Codzienny cashback z kolei to 5% zwrotu ze strat z prawdziwych pieniędzy: stawki w kasynie - zwrot - użyty bonus. W ramach zwrotu można liczyć na środki od 5 do 200 EUR. Jak już wspomnieliśmy, nie ma tu warunków obrotu, więc środki te od razu zostaną przesłane na główne konto gracza. Więcej informacji o tej i innych ofertach można znaleźć na stronie kasyna Qbet.


Najnowsze promocje w kasynie Qbet