Nawet 13 000zł w cashback bonusie w kasynie 7Signs

Odbierz cotygodniowy cash back w 7Signs do 15%Kasyno 7Signs oferuje nam cashback na poziomie od 5 do 15%. Dzięki temu na wasze konto wrócić może nawet 13 000 złotych w gotówce bonusowej. Takimi środkami będzie trzeba następnie obrócić zaledwie jednokrotnie. Dzięki temu mówimy tu o promocji, która śmiało może konkurować z każdym innym kasynem online na świecie. Jest zatem łatwo i przyjemnie. Gdy mówimy o dodatkach, ten powinniście stawiać na samej górze, szczególnie, że będzie on wspierany m.in. przez bonus powitalny i liczne akcje premiowe, w tym program lojalnościowy.

Ślinka już cieknie, prawda? Zatem przejdźmy do rejestracji, załóżmy konto i poznajmy dokładne szczegóły tego, jak grać u tego operatora. Promocja na cashback dotyczy wszystkich zarejestrowanych użytkowników strony 7Signs. Skorzystacie z niej między poniedziałkiem, a niedzielą. Środki przyznawane są automatycznie, a potem następuje ich kolejne podliczanie – jest to zatem akcja w pełni odnawialna i ogólnodostępna. Procent zwrotu obliczany jest przy tym na podstawie statusu waszego konta. Ten z kolei bazuje na programie lojalnościowym. Dodatek zyskacie na 3, 4 i 5 poziomie i będzie to odpowiednio 5, 10 i 15%. Warto się ubiegać o najwyższy, bowiem to on gwarantuje do 13 000 złotych. Minimalna kwota, jaka będzie wliczona w system to zaledwie 5€ (20 zł), zatem bez trudu skorzystać może tu nawet gracz, który inwestuje minimalne pieniądze.

Więcej informacji o regulaminie i ustaleniach tej promocji znaleźć można na stronie 7Signs. Dzięki temu bez trudu znajdziecie ważne informacje i przejdziecie do dalszej gry. Naturalnie nie zapomniano o wsparciu klienta, dlatego też czat na żywo jest dostępny już na stronie głównej.


Najnowsze promocje w kasynie 7Signs