Największe wygrane na maszynach online od Netent

Nie bez powodu mówi się, że jackpoty z NetEnt są największymi na świecie. To właśnie gry oferowane przez to studio deweloperskie dają graczom najwięcej w najkrótszym czasie. Hitowe sloty sprawiają, że w głowie może się zakręcić już na samą myśl o potencjalnym sukcesie. W tym artykule pokażemy wam jak gracze z całego świata wygrywali dziesiątki milionów w ciągu ostatnich trzech lat. Są to potwornie duże wartości o których nie można zapominać. Jeśli zatem należycie do grona użytkowników, którzy chcą i mogą walczyć o tak duże wyróżnienia, zdecydowanie powinniście po pierwsze zostać z nami, a po drugie zainteresować się slotami jak Hall of Gods czy Mega Fortune. Bez wątpienia należą one do grupy potentatów, gigantów w tej materii.

Poznaj największe wygrane

Największe wygrane netentIstnieje naprawdę wiele gier i w każdej z nich oferowane są potwornie duże kwoty. Wystarczy wspomnieć, że na przestrzeni ostatniego roku Mega Fortune uczyniło sześciu graczy milionerami. Wygrywano tam odpowiednio €1,800,566, €4,440,340, €2,454,430, €657,392, €2,564,404, €2,627,270. Dużo prawda? A to przecież tylko jedna gra. Trzeba też mieć na uwadze, że to właśnie tam przeszło dwa lata temu jeden ze szczęśliwców sięgnął po €17,861,178. To obecnie sieciowy hit, którego ciężko będzie przebić kiedykolwiek. To numer jeden, który zresztą trafił do księgi rekordów Guinessa. W Hall of Gods z kolei wygrano €7,361,112, a w Arabian Nights €3,332,981. Samych pozycji jest znacznie więcej i NetEnt szczyci się ich wdrożeniem. Jeśli zatem planujecie pograć, przejdźcie najpierw do nich. Samo studio deweloperskie ma się czym chwalić. Nie chodzi tu tylko o wielkie jackpoty, ale też różnorodność gier. To właśnie oni odpowiadają za Starburst czy Gonzo’s Quest. Pierwsza z tych gier uważana jest za najlepszą w historii. Jest to ciekawe, bo to prosty tytuł, który niemalże całkowicie pozbawiony jest cennych dodatków, na podstawie których głowę tracą wymagający gracze. Drugi z kolei jako pierwszy zastosował system lawinowy, gdzie układ zwycięski pokazuje się na podstawie spadających symboli, a nie poprzez ruchy bębnów. Wszystko to wpływa na wielkie zainwestowanie deweloperem i fakt, że ludzie sięgają po ich sloty w milionach. Właśnie dlatego progresywne kumulacje robią się tak ogromne. Przypominamy, że zależą one właśnie od ilości graczy w jednym czasie a także bazując na wybieranych stawkach. Im gra jest bardziej pożądana, tym lepiej dla wszystkich. Stąd też w zakresie kumulacji NetEnt jest światowym potentatem, którego nie da się właściwie wyprzedzić.

Jak zwiększyć swoje szanse na sukces? Czy możliwe jest, by sobie pomóc w wygraniu jackpota? O ile gry slotowe nie mają żadnych strategii i wygrane są w pełni losowe, to trzeba mieć na uwadze, że każda promocja przybliży was do sukcesu. Bonus powitalny, doładowanie gotówkowe w formie reload bonus, darmowe obroty, cashback, wyścigi, turnieje, loterie, wszystko to zależne jest od kasyna internetowego i każde z nich może wam zagwarantować ogromne środki na kontynuowanie swojej przygody. Przykładowe doładowanie gotówkowe powiększy wasze saldo o 100% nawet do kwoty kilku tysięcy euro. A mając takie zasoby zdecydowanie łatwiej jest sięgnąć po nagrodę główną, która jak widzicie po wyżej może sięgać nawet 70 milionów złotych. To dużo pieniędzy, które pozwolą wam nawet… założyć swoje własne kasyno stacjonarne…