Największe wygrane na maszynach online Betsoft

Jakie są wasze najwyższe wygrane w grach kasynowych w internecie? Jak przekłada się to na wyniki uważane obecnie za najlepsze? Betsoft w tym zakresie może imponować, bowiem liczne sloty oferują tam kwoty przekraczające kilka tysięcy euro. Same wartości mogą być jednak znacznie wyższe. Wszystko to zależy od kilku czynników, które opisujemy dla was w tym artykule. Sprawdzamy także ile dokładnie możecie wygrać z jakimi kwotami odchodzili obecni rekordziści. Jest o czym czytać, bowiem samych pozycji marka stworzyła do tej pory ok. 200. To z kolei oznacza, że każda z nich oferuje swoje własne kumulacje. Rozumiemy osoby, które dobierają hity właśnie pod kątem jackpotów i właśnie dlatego mamy dla was prawdziwą bombę!

Największe wygrane na maszynach online Betsoft

Największe wygrane na maszynach online BetsoftLista gier w ofercie Betsoft robi wrażenie. Odliczając gry stołowe online czy wideo poker, wciąż pozostaje nam do dyspozycji ok. 200 gier. Każdy z tych wideo slotów ma zupełnie różną od siebie specyfikacje. Znajdziecie tam liczne animacje, grafiki, mechanizmy bębnowe, funkcjonalności czy też dodatki. Wszystko to sprawia, że gracze mogą decydować o tym w co grać i dlaczego. Nie ma tu żadnego ciśnienia, zatem nikt nie będzie wam narzucał hitów, które chcielibyście poznać. Dzięki temu łatwiej jest wybrać te pozycje, które pasują do waszych celów. Betsoft produkuje zarówno gry klasyczne, bezpośrednio nawiązujące do jednorękiego bandyty, jak i bardzo skomplikowane mechanicznie hity, które wydłużą waszą zabawę. Są też gry, takie jak Fire & Steel, które poza tymi elementami cechują się bardzo pokaźnymi wygranymi. Trzeba powiedzieć z góry, że wielu użytkowników dobiera pozycje bezpośrednio pod to konkretne wymaganie. Dzięki temu wygrywacie znacznie więcej, niż standardowo. Szukaliśmy w sieci deklaracji graczy oraz samej marki w zakresie najwyższych wygranych w historii. Oficjalne statystyki nie są tu wszak publikowane.

Do Betsoft nie należy też żaden rekord Guinessa. Dotrzeć za to możemy do wielu postów i nagrań na Youtube, gdzie gracze chwalą się wygranymi rzędu 2 000 – 5 000 euro w gotówce. Do takiej nagrody bardzo często wystarczy tylko jedno zakręcenie. Poprzedni rekord Guinessa został wywalczony właśnie za sprawą jednego tylko spina. Jeden z mieszkańców Skandynawii w niedzielny weekend odpalił stronę kasyna i zagrał… jeden raz. Zapewniło mu to kilkanaście milionów euro, które mógł od razu wypłacić. Wygrane w opisywanym przez nas studio nie są tak imponujące, są jednak wideo sloty od tej firmy, które na pewno imponują swoimi wartościami. Które do nich zaliczamy i w które grać najlepiej? Jeśli interesują was wygrane rzędu kilku tysięcy, wystarczy wybrać dowolną pozycję z listy. Tam każda gra oferuje pokaźne kwoty. Może to być Chilli Pop, Ogre Empire, Magic Shoppe, Giovanni;s Gems, Blood Eternal, seria o bogach w tym the Golden Owl of Athena czy też the Slotfather II, More Gold Diggin, Greedy Goblins bądź Boomanji. Ta ostatnia gra należy zresztą do tych najpopularniejszych w zakresie studia. Klasyczne wygrane nie przekraczają tu jednak kilku tysięcy, aczkolwiek trzeba przyznać, że są od tego odstępstwa.

W jaki sposób mierzy się zwycięstwo za sprawą żetonów?

W jaki sposób mierzy się zwycięstwo za sprawą żetonów?Należy pamiętać, że grając w wideo sloty i jednocześnie licząc na kumulacje, trzeba pod uwagę wziąć taki czynnik jak grane linie oraz stawka końcowa. Wartość pojedynczego zakręcenia definiuje niejako maksymalną wygraną. Stawki początkowe, dla graczy młodych to już zwykle 0,1€. To bardzo niska kwota, ale jednocześnie z tego też powodu potencjalna nagroda będzie odpowiednio obniżona. Zwycięstwo mierzy się za sprawą żetonów i to, ile oferuje ich dana gra za uzyskany symbol czy kombinacje. Stawki możecie zwiększać zarówno wybierając wszystkie linie jak i grając po prostu za pokaźniejsze kwoty, np. 1€ czy potem nawet kilkadziesiąt euro. Wszystko to zależy od gry po którą sięgniecie. Jedną z gier, która zaoferuje bardzo pokaźny przelicznik żetonów w porównaniu do stawki jest Fire & Steel. Tam wygrać możecie za jednym razem nawet 150 000 żetonów, a biorąc pod uwagę przeliczniki gotówkowe i kwotą ostateczną, może się to przełożyć na kilkaset tysięcy euro. To bardzo pokaźna kwota i nawet bez jackpota progresywnego robi wrażenie. Właśnie o takich pieniądzach można tu mówić w kontekście najwyższych kwot dostępnych przy slotach Betsoft. Przeliczniki żetonów podobnego kalibru dostępne są także w innych grach. Ich pełna lista dostępna jest oczywiście na stronie studia, aczkolwiek musicie ich wypatrywać na witrynach kasyn internetowych, którym zdecydowaliście się powierzyć swoje środki.

Jednocześnie, jeśli przed grą o tak duże pieniądze chcecie należycie potrenować, nic nie będzie stało tu na przeszkodzie. Jak to możliwe? Taki trening wykonacie za sprawą fikcyjnych żetonów. To wirtualna waluta dewelopera, który umożliwia trening bez ograniczeń i bez rejestracji. W praktyce oznacza to, że możecie poznać wideo slot (ale też gry stołowe, gdzie wygrane są nawet przeszło 40-krotnie większe niż zakład początkowy) bez wkładu własnego. Taka praktyka jest powszechna i popularna. Pozwala bezpiecznie rywalizować o większe cele, co także w dłuższej perspektywie przełoży się na sukces samego gracza.

Podsumowanie

O wielkie wygrane pieniężne możecie rywalizować także w takich grach jak: at the Copa, at the Movies, Rook’s Revenge, Slots Angels, Black Gold, Madder Scientist, Lost, After Night Fall, Arrival, Viking Age, Gold Diggers, House of Fun czy Rock Star. Innymi słowy będzie o wojownikach, muzykach, wędkarzach, kosmitach, grze w Vegas i znacznie więcej. Każdy znajdzie coś dla siebie, a kwoty o które się ubiegacie, robią tu wrażenie. Koniecznie poznajcie mechanizmy gry przed startem rozgrywki. I kto wie, może to zapewni wam jackpota od razu na początku?