Największe wygrane na maszynach od MicroGaming

Na jakiej wysokości wygrane możemy liczyć w grach od Microgaming

Na jakiej wysokości wygrane możemy liczyć w grach od MicrogamingMicrogaming przygotowało bardzo szeroką ofertę gier, w tym jackpotów progresywnych, gdzie wygrane sięgają znacznie większych kwot niż standardowo. Mając to na względzie chcielibyśmy przygotować wam artykuł na podstawie którego dowiecie się jakie obecnie mamy największe wygrane w zakresie tego studia deweloperskiego, jak często one padają oraz które tytuły okazują się nastawione najbardziej na samych graczy. Taka wiedza pomoże wam zaoszczędzić czasu i pieniędzy, szczególnie wówczas, gdy poza dobrą rozrywką liczy się dla was właśnie konkretna kwota pieniężna, która czeka w wideo slocie. Opcji jest naprawdę dużo, co zresztą podkreśla tysiące graczy z całego świata, którzy każdego dnia sięgają po propozycje od Microgaming. 

Trzeba we wstępie zaznaczyć, że studio tworzy dziesiątki gier. Najpopularniejsze z nich to Playboy, Terminator, Avalon, Game of Thrones czy też produkty licencjonowane: Battlestar Galactica™, Hitman™, Lara Croft: Tomb Raider™ and Hellboy™. Możecie w nie zagrać w wybranych kasynach sieciowych, aczkolwiek pozycje od tego dewelopera dostępne są tez w lokalach stacjonarnych, gdzie prym wiedzie przede wszystkim Golden Peach. Ten wideo slot oferuje wygrane nawet na miejscu rzędu kilkuset dolarów. W przypadku samych gierek sieciowych można się spodziewać wygranych rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych, które często padają za pomocą gier bonusowych, symboli Wild i Scatter, bądź też przy użytku darmowych spinów. Każda z tych funkcjonalności dostępna jest oczywiście w grach tego dewelopera. Łącznie zaoferuje on wam ponad 400 automatów online, dostępnych w 20 językach niemalże na całym świecie. Nowości pojawiają się każdego miesiąca, dlatego i to jest aspekt o którym dobrze jest wiedzieć. W zakresie największych wygranych na jakie możecie liczyć, są to kwoty do 100 000 euro, czyli ponad 400 000 złotych i taka wygrana będzie tu maksymalna. Pamiętajcie, że sięgnąć po nią można wyłącznie wówczas, gdy gracie za najwyższe dostępne w wideo slocie stawki. Co prawda jackpoty wygrywać można również przy mniejszych wartościach, to nie będą one aż tak znaczące. To podstawowa zasada kumulacyjnych systemów: im grasz za więcej, większe ryzyko, większy potencjalny sukces.

Jak poprawić swoje szanse w stosunku do kasyna?

Jak poprawić swoje szanse w stosunku do kasyna?Możecie tego dokonać poprzez promocje. Są one liczne i zależne od operatora. Może to być premia powitalna, ale też reload bonus (doładowanie gotówkowe, przedłużenie akcji powitalnej), cashback, darmowe obroty, wyścigi w formie rankingu dla wszystkich użytkowników czy też loterie z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi. Opcji jest bardzo dużo, dlatego tak istotne jest, by przy rejestracji zadbać należycie o to, by sprawdzić pełną ofertę i opinie panujące o kasynie. Promocje to jedno, ale pomoże wam także własne doświadczenie. Możecie je nabywać poprzez grę z użyciem wirtualnej waluty. To fikcyjne pieniądze, które nie są ograniczane przez Microgaming, tak czasowo jak i ilościowo. Potestujecie, poznacie mechanizm i funkcjonalność, po czym będziecie gotowi do rywalizacji. Wielkim atutem tego dewelopera nie tylko są przyzwoite wygrane, ale bardzo przejrzysty system rozgrywki, który spodoba się przede wszystkim osobom ceniącą klasyczne rozwiązania, banalne w użytkowaniu. Przypominają one jednorękich bandytów, gdzie po prostu ceniło się świetną zabawę i potencjalnie duże pieniądze stojące za tematem.

Jackpoty progresywne

Warto mieć na uwadze, że gra o jackpoty progresywne w slotach od Microgaming i przynależnego do niego Quick Fire może być stosunkowo ułatwiona. Dzieje się tak za sprawą dobieranych promocji. Dlatego też rejestracja na właściwej stronie jest tak ważna. Do tego dochodzi aspekt treningu, czyli gry za wirtualne żetony. Za ich sprawą poznacie każdego slota bez konieczności zakładania konta czy depozytu. W ten sposób polecimy sprwadzić takie gry jak Cyberstud Poker, King Cashalot, Major Millions, Mega Moolah, Poker Ride, Roulette Royale czy Treasure Nile, gdzie wygrane osiągają co najmniej 100 000 euro w gotówce, a zwykle są to kwoty znacznie wyższe. Musicie je koniecznie poznać!