Największe wygrane na automatch hazardowych Novomatic

Gra w kasynie może mieć kilka celów. Jedni grają dla zabicia czasu, inni by się zrelaksować i odprężyć. Część z użytkowników sięga jednak jeszcze dalej – chcą wygrywać wielkie pieniądze. Nie ma w tym nic złego. Co prawda nie można się nastawiać na wygraną, ale trzeba mieć z tyłu głowy, że jest to przecież możliwe. W księdze rekordów Guinessa znajdziemy w końcu zapis, że sieciowo wygrano nawet ponad 17 milionów euro. To nie małe pieniądze i musimy o tym wiedzieć. Przy jakich grach rywalizować najlepiej? Które dostarczą nam pokaźnych nagród w żetonach i później w gotówce? Jak na tle konkurencji prezentuje się chociażby Novomatic?

Jakie sumy możemy wygrać na automatach od Novomatic

Jakie sumy możemy wygrać na automatach od NovomaticPotencjalne wygrane zależą przede wszystkim od rodzaju wybranego automatu w internecie. Są gry tradycyjne, z których słynie Novomatic, ale też takie z jackpotem progresywnym. Kumulacja w tym przypadku rośnie razem z częstotliwością rozgrywanych gier. Im więcej osób gra w jednego wideo slota za prawdziwe pieniądze, tym pokaźniejsza robi się pula łączna. Takie gry również tu znajdziecie, szczególnie przy Magic Joker, Luxurious Life i Tales of Darkness. Są to jednak gry dostosowane do rywalizacji stacjonarnej. Znajdziecie je w popularnych kasynach i tylko tam. W naszym przypadku skoncentrować się musimy zatem na wideo slotach. W ich przypadku ciężko o kumulacje, aczkolwiek duża część z 383 dostępnych obecnie tytułów, mocno wychodzi ponad szereg. Efekt jest taki, że gracze mogą się zmagać o kwoty od kilkuset żetonów do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Trzeba zresztą brać pod uwagę, że tryb Gamble jest w stanie każdą wygraną podwoić. Macie na to 50% szans, aczkolwiek przy tym samym ryzykujecie utratę całej wygranej. Można zatem mówić o adrenalinie czy nawet pazerności, tu jednak sami podejmujecie decyzje i zostawimy ją jedynie wam. Poniżej wskażemy natomiast gry, w których wygrywało się najwięcej i najczęściej. Nie będzie żadnym zaskoczeniem, że wskażemy największe hity Novomatic. To w końcu po nie sięgacie najczęściej.

Na liście nowości pojawiły się ostatnio Gryphon’s Gold, Ultra Star oraz Valkyrie Star. Tu na wielkie wygrane jeszcze poczekamy. Może i wy będziecie zainteresowani? Inaczej będzie jednak przy Lord of the Ocean (jest ich sześć części!) czy Book of Ra. Ta druga obok Sizzling Hot uznawana jest za najpopularniejszą ze wszystkich od Novomatic. I nie ma w tym zresztą zaskoczenia. Układ bębnów oczarował fanów gier klasycznych. Nie znajdziecie tu bowiem standardowego rozwiązania 3 x 3 lub 5 x 3. W Book of ra zdecydowano się wdrożyć system 6 x 3, który zwiększa w rozwiązaniu deluxe możliwości wygranych. Proste znaczki i animacje nie wpłynęły przy tym na zmianę podejścia do gier klasycznych. Co innego w Ultra Hot i Always Hot, a także wspomnianym już Sizzling Hot. Gier możemy wymieniać więcej, aczkolwiek średnia ilość wydawanych żetonów waha się tu przy kluczowym układzie od 1 000 do 10 000. I na takich wartościach musicie się skupić. Nie istnieją przy tym oficjalne dane o tym, ile wygrywało się najwięcej. Znamy jednak przypadek graczy z północy, którym udało się wygrać ponad 32 tysiące koron na jednym tylko obrocie. Wiele osób notorycznie wygrywało po ok. połowę tej wartości i śmiało możemy powiedzieć, że przy takich wartościach należy się obracać. Nie są to najwyższe współczynniki, aczkolwiek RTP jest tu na tyle wysokie, że częstsze wygrane padają po prostu raz za razem.

Przetestuj sloty Novomatic za darmo

W gry ze studia Novomatic możecie też od czasu do czasu grać testowo. Odpowiada za to tryb demo, który zaimplementowano już niemalże w każdym kasynie internetowym. Jeśli zatem nie znacie jakiegoś slota, a jednocześnie liczycie na zmianę tego stanu rzeczy, warto spróbować. Nie wymaga to zakładania konta, nie ma też konieczności składania depozytu ani dodatkowych deklaracji wobec studia czy kasyna. Gra jest nielimitowana, a nawet jeśli żetony się skończą – wystarczy je odnowić przyciskiem F5. Biorąc pod uwagę fakt, że studio ma już prawie 400 automatów sieciowych, nie ma co ignorować tematu. Takie hity jak Columbus czy seria PAY DAY powinna być rozgrywana jak należy. Dlatego też bez wahania polecamy wypróbować gry. Może być to pomocne przy późniejszej rywalizacji za prawdziwe pieniądze. Nie trzeba się przy tym niczym przejmować, co jest być może największym atutem samego rozwiązania.

Na koniec pragniemy zaznaczyć, że gry od tego dewelopera dostępne są już niemalże w każdym kasynie. Ich kumulacje tradycyjne na poziomie ok. 10 tysięcy żetonów to dużo, ale w ich przypadku liczy się przede wszystkim częstotliwość i prostota gry. Brać też trzeba pod uwagę, że obecnie można włączyć tryb automatyczny, który prowadzi rozgrywkę za nas. W ten sposób jeszcze szybciej sprawdzimy, jak nasze finanse przełożą się przykładowo po 100 wykonanych obrotach. Przekonajcie się sami, dlaczego miliony graczy zaufały tym właśnie wideo slotom.