Największe wygrane na automatach od Aristocrat Gaming

Studio deweloperskie Aristocrat przygotowało bardzo szeroką ofertę gier w kasynie online, w tym tych progresywnych, gdzie wygrane sięgają znacznie większych kwot niż standardowo. Mając to na względzie chcielibyśmy przygotować wam artykuł na podstawie którego dowiecie się jakie obecnie mamy największe wygrane w zakresie tego studia deweloperskiego, jak często one padają oraz które tytuły okazują się nastawione najbardziej na samych graczy. Taka wiedza pomoże wam zaoszczędzić czasu i pieniędzy, szczególnie wówczas, gdy poza dobrą rozrywką liczy się dla was właśnie konkretna kwota pieniężna, która czeka w wideo slocie. Opcji jest naprawdę dużo, co zresztą podkreśla tysiące graczy z całego świata, którzy każdego dnia sięgają po propozycje od Aristocrat. Macie zdecydowanie w czym przebierać, stąd też wdrażamy was w podstawowe zagadnienia i tłumaczymy – kto i ile wygrywał najwięcej?

Wygrane w slotach Aristocrat które zachęcą każdego gracza do gry

Wygrane w slotach Aristocrat które zachęcą każdego gracza do gryTrzeba we wstępie zaznaczyć, że studio tworzy dziesiątki gier. Najpopularniejsze z nich to naszym zdaniem m.in. Buffalo, Choy Sun Doa, Dolphin Treasure, Big Red, seria 5 Dragons czy 50 Dragons i 50 Lions. Wymienić można także Firelight, Dragon Emperor lub Geisha. Możecie w nie zagrać w wybranych kasynach sieciowych, aczkolwiek pozycje od tego dewelopera dostępne są tez w lokalach stacjonarnych, gdzie prym wiodą przede wszystkim automaty z jackpotem progresywnym stałym lub łączonym z innymi mechanizmami.

Takie gry oferują wygrane nawet na miejscu rzędu kilkunastu tysięcy dolarów i więcej.  W przypadku samych gierek sieciowych można się spodziewać wygranych rzędu kilkunastu tysięcy złotych, które często padają za pomocą gier bonusowych, symboli Wild i Scatter, bądź też przy użytku darmowych spinów. Każda z tych funkcjonalności dostępna jest oczywiście w grach tego dewelopera. Łącznie zaoferuje on wam ponad setkę slotów, dostępnych w kilkudziesięciu językach niemalże na całym świecie. Nowości pojawiają się każdego miesiąca, dlatego i to jest aspekt o którym dobrze jest wiedzieć. Aristocrat to zresztą studio o tyle ciekawe, że te klasyczne wideo sloty łączy się tutaj z nowinkami technologicznymi. Operator udostępnia od czasu do czasu także gry hazardowe, które nawiązują częściowo do umiejętności i z niczym nie będą powiązane z klasycznym wideo slotem, jaki znaliście do tej pory. Ale dobrze, tyle tego wstępu.

Ile można wygrać i jak prezentują się potencjalne wygrane ?

W zakresie największych wygranych na jakie możecie liczyć, są to kwoty do kilkudziesięciu tysięcy euro. I taka wygrana będzie tu maksymalna. Pamiętajcie, że sięgnąć po nią można wyłącznie wówczas, gdy gracie za najwyższe dostępne w wideo slocie stawki. Co prawda jackpoty wygrywać można również przy mniejszych wartościach, to nie będą one aż tak znaczące. To podstawowa zasada kumulacyjnych systemów: im grasz za więcej, większe ryzyko, większy potencjalny sukces. Niestety Aristocrat nie ma dla nas danych historycznych, tym samym nie możemy jednoznacznie potwierdzić, jaka obecnie wygrana była najwyższa. Znamy przypadki z Europy Północnej, gdzie wygrywano ok. 20 000 złotych, aczkolwiek trzeba zakładać, że przy 10 000 żetonach maksymalnej wygranej, możemy powiedzieć nawet o 3-4 krotności tejże wartości.

Jak w ogóle poprawić swoje szanse w stosunku do kasyna? Możecie tego dokonać poprzez promocje. Są one liczne i zależne od operatora. Może to być premia powitalna, ale też reload bonus (doładowanie gotówkowe, przedłużenie akcji powitalnej), cashback, darmowe obroty, wyścigi w formie rankingu dla wszystkich użytkowników czy też loterie z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi. Opcji jest bardzo dużo, dlatego tak istotne jest, by przy rejestracji zadbać należycie o to, by sprawdzić pełną ofertę i opinie panujące o kasynie. Promocje to jedno, ale pomoże wam także własne doświadczenie. Możecie je nabywać poprzez grę z użyciem wirtualnej waluty. To fikcyjne pieniądze, które nie są ograniczane przez Aristocrat, tak czasowo jak i ilościowo. Potestujecie, poznacie mechanizm i funkcjonalność, po czym będziecie gotowi do rywalizacji. Wielkim atutem tego dewelopera nie tylko są przyzwoite wygrane, ale bardzo przejrzysty system rozgrywki, który spodoba się przede wszystkim osobom ceniącą klasyczne rozwiązania, banalne w użytkowaniu. Przypominają one jednorękich bandytów, gdzie po prostu ceniło się świetną zabawę i potencjalnie duże pieniądze stojące za tematem. Warto zatem mieć też na uwadze, że gra o jackpoty progresywne w slotach od Aristocrat i przynależnego do niego Quick Fire może być stosunkowo ułatwiona. Dzieje się tak za sprawą dobieranych promocji. Dlatego też rejestracja na właściwej stronie jest tak ważna. Do tego dochodzi aspekt treningu, czyli gry za wirtualne żetony. Za ich sprawą poznacie każdego slota bez konieczności zakładania konta czy depozytu. W ten sposób polecimy sprwadzić takie gry jak Jaguar Mist, Lucky 88, Lucky Count, Miss Kitty, Moon Festival, Pelican Pete, Pompeii, Queen of the Nile i Red Baron, gdzie wygrane osiągają co najmniej 10 tysięcy żetonów.

Próbujcie, nigdy nie wiecie, czy nie pobijecie jednego z rekordów sieciowych. Tu wszystko jest możliwe.