Najbardziej popularne jackpoty w grach Playson

Jackpoty w grach  PlaysonJackpoty online, czyli inaczej kumulacje, to jeden z tych elementów, który kusi najbardziej wymagających. Wielu z nas gra w kasynie internetowym tylko dla zabawy, są jednak tacy, którzy chcą wygrywać. Ten cel da się rzecz jasna przy odrobinie szczęścia spełnić. Można sobie także pomagać poprzez odpowiednie zagrywki, które także opisujemy na łamach naszej strony.W tym jednak artykule chcemy wam jednak przedstawić wideo sloty, które dysponują konkretnie wysokimi jackpotami. Za ich sprawą zwyciężycie jeszcze więcej niż sobie zakładaliście na samym początku. Trzeba jednak wziąć pod uwagę kilka czynników, które na przestrzeni najbliższych godzin gry mogą być dla was pomocne i wpłyną na wysokość wygranych lub… przegranych. Pamiętajcie bowiem, że wideo sloty to gry całkowicie losowe, dlatego wiele zależy tu od prostego szczęścia.

Najbardziej popularne jackpoty w grach Playson

Studio deweloperskie o którym piszemy cieszy się wielką popularnością także przez jackpoty. Nie byłoby jednak o nich mowy, gdyby nie stabilne systemy, bezpieczna gra, liczne licencje czy szyfrowanie stron na które zainwestujecie. Liczy się wiele odrębnych punktów. Tym jednak razem nie będziemy się im przyglądać bliżej. Pamiętajcie jednak, że przy wygranej odpowiedniego jackpota pomóc może kilka czynników. Oto podstawowe z nich:

  • Współczynnik RTP: Pokazuje on procentowo, jak dużo z zakładu zwraca wam każdy pojedynczy spin podczas gry. Oczywiście niskie współczynniki nie oznaczają tego, że w gry nie warto grać, po prostu zwycięża się w nich rzadziej. Na plus niech pocieszy was fakt, że nagrody te zwykle są znacznie większe i pokaźniejsze,

  • Promocje: Aspekt na który patrzy prawie każdy i nie bez powodu. Bonusy potrafią zapewnić wam nawet ponad 2 razy więcej środków niż mieliście na początku. Dzięki czemu wydłużycie grę lub też podwoicie stawki, w zależności od preferencji. A samych premii jest znacznie więcej: reload bonus, cashback, turnieje, wyścigi, system VIP i lojalnościowy, darmowe spiny i więcej,

  • Znajomość gry: im bardziej znacie dany tytuł, tym szybciej reagujecie na zdarzenia z planszy. W takim temacie pomocne są wirtualne żetony, które udostępnia Playson. Za ich sprawą zagracie w każdy wideo slot i gry stołowe całkowicie za darmo i nawet bez rejestracji. Sprawia to, że gra staje się łatwiejsza, a wy od samego początku będziecie wiedzieć na co polować i dlaczego.

Jakie zatem gry będą najpopularniejsze i pozwolą wam wygrywać jak najwięcej?

Jakie zatem gry będą najpopularniejsze i pozwolą wam wygrywać jak najwięcej?Cóż, warto nadmienić, że samych tytułów jest bardzo dużo i możecie wręcz przebierać pomiędzy nimi tak długo, jak tylko uznacie to sobie za słuszne. Nie wszystkie cechują się jednak bardzo wysokimi wygranymi. Niektóre bazują na licznych wygranych lub też samej zabawie, gdzie stawki są stosunkowo niskie. Pamiętajmy także, że to od nich zależy, jak wiele można wygrać. Każdy wideo slot ma określoną liczbę zwycięskich układów, a także stawkę za każdy z nich i końcowy zakład. Im więcej wybierzemy możliwości, tym zapłacimy za to więcej, ale jednocześnie zapewnimy sobie potencjalnie maksymalne wygrane. Przykładowe kumulacje progresywne, które opierają się na grze wielu graczy na raz, tworzą masywne wygrane właśnie przez to, że ludzie grają za duże stawki. Jak zatem widzicie, odpowiednia selekcja będzie tu istotnym czynnikiem dalszego wyboru tytułów od Playson.

Pamiętajcie jednocześnie, by sprawdzić, czy kasyno na którym chcecie grać posiada odpowiednią kategorię jackpotów, bowiem to właśnie tam widnieją te tytuły, które oferują największe i stabilne – bądź rosnące – kumulacje. Te należy właśnie podzielić na klasyczne oraz progresywne. Drugie rosną wraz z każdą grą za prawdziwe pieniądze. Im zatem więcej osób gra w jednym czasie, tym lepiej. Przy czym nie ma konieczności, by użytkownicy ci grali w jednym kasynie, bowiem liczy się ogólnie zebrana pula ze wszystkich operatorów gdzie dany tytuł jest dostępny. To z kolei sprawia, że w grę wchodzą jeszcze większe pieniądze niż zwykle. W przypadku Playson wygrane sięgać mogą nawet kilkudziesięciu tysięcy zainwestowanych żetonów, a takie gry jak Claws vs Paws zapewniają do 3 250 razy więcej niż wasza stawka początkowa. Biorąc pod uwagę, że możecie grać nawet za kilkanaście euro, to jeden spin zapewni wam potwornie duże pieniądze. Będą one dodatkowo od razu gotowe do wypłacenia, dzięki czemu znacząco się wzbogacicie. Wyjątkiem od tego założenia są sytuacje w których korzystacie ze środków bonusowych. Wówczas przed zleceniem wygranej należy nią odpowiednio obrócić za pomocą slotów dostępnych na danej marce.

Spis z jackpotami od Playson po które warto sięgnąć 

  • Marioni Show: O grze notujemy z pewnego prostego względu. Co prawda nie ma bazowego jackpota, ma jednak mnożniki. W tym przypadku może to być nawet 10-krotność wygranej wcześniej stawki. Nie inaczej jest zresztą w popularnej grze Book of Gold. W Marioni jednak liczyć można także na karty rycerzy, które podbijają wygrane do 15-krotności stawki,

  • Claw vs Paws: To zabawna gra w stylu 5 do 3. Głównymi bohaterami są tu koty, wcielające się w role złodziejów oraz psy, które z kolei będą policjantami. Gra jest przyjazna, bazuje na prostych układach i ciekawej mechanice wygrywania. Kluczowe jest tu jednak to, że wygrana może być pomnożona nawet o 3 250 razy w stosunku do początkowych założeń,

  • Down the Pub: Gra wydawałoby się „zwykła” jednakże to właśnie w niej możecie wygrać naprawdę pokaźne kwoty pieniężne. Wystarczy nadmienić, że tytuł opiera się o systemie 5-bębnowym, gdzie mnożniki sięgają do 10-razy w zależności od tego, ile kufli piwa wypijecie. Biorąc pod uwagę, że stawka maksymalna za grę to 105 żetonów, a maksymalna układ daje wam 105 żetonów wypłaty, matematyka staje się łatwa. Wygrane są tu ogromne!

Wymieniliśmy wyżej tylko kilka przykładów, ale prawda jest taka, że każdy z wideo slotów od Playson ma swoje mocne strony w zakresie wypłaty gotówki. Wystarczy spojrzeć na hity z Lokim i Thorem, czy też sięgnąć do Boga Oceanów. Są gry z innowacyjnym systemem ucieczki jak w Art of the Heist czy też proste rozwiązania rodem z klasyków końca ubiegłego wieku. Gracze sami zdecydują po co sięgnąć i dlaczego, pewne jest natomiast to, że jackpoty w tych grach są ciekawe i wciągające. Co prawda nie będą to rozwiązania progresywne na miarę dziesiątek milionów złotych, jednakże wygrane rzędu od kilku do kilkudziesięciu tysięcy stoją tu na porządku dziennym. Czasem wystarczy proste aktywowanie systemu bonusowego i gier dodatkowych, a potem… kasa spływa sama!