Najbardziej popularne jackpoty w grach Endorphina

Nie da się ukryć, że już od wielu lat jedną z najpopularniejszych kategorii w kasynach internetowych są gry z progresywnym czy stałym jackpotem. Tego typu sloty są w stanie przynieść graczom całkiem wysokie wygrane, które czasem są wręcz rekordowe, wielomilionowe. Nie dziwi nas zatem fakt, że właśnie automaty hazardowe z jackpotem są jednymi z najchętniej wybieranych w kasynach. Wiele osób poszukuje ich zarówno do rozgrywki za darmo jak i w kasynach na prawdziwe pieniądze. Z pewnością dla niektórych ważny jest także i sam producent. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jakie są najbardziej popularne jackpoty w grach Endorphina. Zapraszamy zatem wszystkie zainteresowane osoby do dalszej lektury.

Wyjątkowa grafika i styl automatów w grach Endorphina

Wyjątkowa grafika i styl automatów w grach EndorphinaEndorphina to zapewne marka, która może wielu osobom niezbyt wiele mówić. Przy ogromnej konkurencji na rynku to małe czeskie studio dopiero walczy o swą pozycję i uznanie w branży. Naszym zdaniem walka ta jest całkiem skuteczna, gdyż gry tej firmy obecne są w coraz większej ilości kasyn internetowych. Ta czeska firma z powodzeniem działa na rynku od 2012 roku.

Od początku nastawiała się na bycie małym i niezależnym studiem. Dlatego też zatrudnia u siebie zaledwie kilku, lecz doświadczonych i niezwykle pomysłowych deweloperów. Odpowiadają oni nie tylko za pomysły, lecz i ciekawą szatę graficzną produkcji Endorphiny. Właśnie jednym z najważniejszych wyznaczników tej marki jest wyjątkowa grafika i styl automatów. Gry tej firmy bowiem posiadają miłą dla oka grafikę, symbole w jakości HD, przykuwające uwagę animacje. Towarzyszą im przy tym tematyczne i charakterystyczne dźwięki. Firma ta dba przy tym o różnorodność swych produkcji. Z jednej strony klienci kasyn internetowych mogą zagrać w klasyczne sloty tej marki z 3 czy 5 bębnami i kilkoma liniami wypłat. Z drugiej zaś strony czekają na nich automaty o ciekawej tematyce, odmiennej ilości linii. Endorphina ma gry o tematyce bogactwa, sportu, miłości, historii, legend, kultur, wierzeń, przygody. Wiele osób ma zatem świetną okazję na znalezienie czegoś idealnego dla siebie. W wielu produkcjach można przy tym grać za mniejsze lub bardzo wysokie stawki, jak i liczyć na określoną ilość darmowych żetonów z odmiennym mnożnikiem za wygrane. Endorphina dba przy tym o algorytmy i obliczenia matematyczne, a także wysokie wskaźniki RTP, czyli zwrotu dla gracza.

Jakie zatem jackpoty ma ta marka?

Automaty online ze stałym czy progresywnym jackpotem to całkiem bogata tradycja gier hazardowych. Jeszcze zanim pojawiły się one w kasynach internetowych przez lata królowały w kasynach naziemnych, zwłaszcza w Las Vegas i Atlantic City. Przyniosły one wielu śmiałkom wielomilionowe nagrody i mowa tu o dolarach czy euro. Do dziś pozostają niepobite niektóre rekordy z kasyn z wygranymi rzędu kilkudziesięciu czy ponad 100 milionów. W kasynach internetowych jackpoty są jedną z najważniejszych kategorii. Często przynoszą one wielotysięczne czy wielomilionowe nagrody. Rekordy to ponad 20 milionów euro na jednej grze. Oczywiście jackpoty należy podzielić na te ze stałą pulą nagród jak i progresywną. W tej pierwszej producent lub kasyno z góry ustalają, ile może wygrać dany klient. W progresywnych zaś pula jest uzależniona od ilości graczy, wygranych. Dlatego też wiele jackpotów progresywnych, zwłaszcza połączonych w sieci kasyn osiąga z łatwością kwoty kilku milionów euro. Jak jednak wygląda sytuacja z jackpotami w przypadku firmy Endorphina?

Jackpoty w slotach endorphinaJuż na samym początku musimy niestety zmartwić niektóre osoby. Otóż firma Endorphina nie tworzy obecnie gier hazardowych z progresywnym jackpotem. Oznacza to nic innego, że na wygrane rzędu 500 tysięcy euro czy kilku milionów nie ma żadnych szans. To jednak nie jest powód do smutku, gdyż brak progresywnych jackpotów nie powoduje, że sloty czeskiej marki nie mogą przynieść klientom kasyn wysokich wygranych. Wystarczy jedynie wpisać na Google proste hasło Endorphina Jackpots i od razu naszym oczom ukaże się sporo filmów nakręconych w kasynach z udziałem slotów tej marki. Wiąże się to z prostym faktem: Endorphina stosuje zarówno wbudowane jackpoty jak i systemy gry, dzięki którym możliwe są wysokie wygrane.

Endorphina jest firmą, która stawia na bardzo proste, a przy tym przynoszące wysokie wygrane rozwiązanie. Otóż często w jej produkcjach obecne są symbole scatter, które nagradzają graczy darmowymi spinami. Z reguły darmowe obroty związane są z wyższym mnożnikiem za wygrane. Możliwe jest zatem otrzymanie wygranych w stosunku x2, x3, x4 czy nawet i x7. Jeśli zatem uda się graczowi trafić jeden z najlepszych układów w grze za darmowe spiny, to zostanie on dodatkowo pomnożony przez wybraną wartość. Jednym z przykładów takiej gry jest Minotaurs. Ten slot posiada funkcję respins. Dzięki temu możliwe jest powiększanie wygranej przez cały czas trwania darmowych obrotów. W jednym z kasyn pewien gracz wygrał 2,4 miliona rosyjskich rubli, co w przeliczeniu daje prawie 150 tysięcy złotych. W grze 7UP producent postawił zaś na ciekawą bonusową nagrodę, która jest 9 of a kind. Jeżeli zatem wylosujemy na bębnach 9 identycznych symboli, to wygrana może zostać pomnożona nawet 7 razy! Football Superstars to z kolei gra hazardowa, która ma aż 50 linii wypłat. W niektórych kasynach istnieje opcja obstawienia w nim zakładu nawet za 500 euro. Łatwo jest zatem się domyślić, że w przypadku trafienia najlepszego układu wygrana będzie całkiem pokaźna. Chakana to z kolei gra, która zwiera w sobie aż 2 ciekawe bonusy. W pierwszym z nich gracz ma szansę wylosować nagrodę z mnożnikiem nawet x25 za wygraną. Drugi zaś to Gold Bonus z okazją na kolejne wygrane. Łącznie zatem na graczy czeka tu całkiem sporo do wygrania. Ogromne wrażenie zrobił na nas również 2016 Gladiators. Ten slot związany z olimpiadą letnią w Rio 2016 zapewnia do 50 darmowych spinów z podwójnym mnożnikiem. W niektórych kasynach istnieje możliwość obstawienia maksymalnego zakładu w wysokości 210 euro. Wystarczy sobie tylko wyobrazić, jak wiele można wygrać przy użyciu 50 darmowych obrotów.

Podsumowanie

Sloty marki Endorphina co prawda nie przyniosą wielomilionowych wygranych z progresywnego jackpota, jednak są w stanie zapewnić mniejsze wygrane, które w zupełności usatysfakcjonują niejedną osobę. Wysokie mnożniki za wygrane, respiny czy darmowe spiny to okazja na zwiększenie normalnych wygranych. Bardzo ważne jest to, że gry tej czeskiej marki dostępne są także w wersji demo. Taka opcja pozwala bowiem na rozgrywkę bez depozytu, żadnego ryzyka. Można zatem bez problemu wypróbować dany tytuł, sprawdzić jego budowę, możliwości i to bez obawy o utratę własnych pieniędzy. Dla wielu osób będzie to okazja do treningu czy po prostu dobrej zabawy i to bez rejestracji, zobowiązań.