Najbardziej popularne jackpoty od Playtech w Serii Age of Gods

Age of the gods i jackpotySeria Age of Gods jest być może tym dzieckiem, które sprawi, że Playtech uzyska jeszcze lepszą pozycję na rynku deweloperów w kasynach internetowych. Wszystko zresztą na to wskazuje, gdyż kolejne tytuły wychodzące z tej stajni budzą coraz to większe zainteresowanie. Dzieje się tak za sprawą niebywałego wręcz cyklu o mitologii greckiej. Z początku planowano wypuszczenie na rynek tylko jednej gry tego rodzaju, gdy ta zaczęła odnosić pewne sukcesy, pokuszono się jednak o stanowczy rozwój, dzięki czemu otrzymaliśmy pakiet niebywałych gier o podobnej tematyce, jednakże różniących się między sobą funkcjami i opcjami dodatkowymi. Obecnie na rynku znajduje się już kilkanaście pozycji z zakresu wideo slotów, które nie tak dawno zostały jeszcze poszerzone o ruletkę. To pierwsza gra tego typu, która obrała tak nietypowe szaty graficzne i dźwiękowe, dzięki czemu w końcu, po tylu latach oczekiwania, otrzymacie coś odmiennego, utrzymanego jednak w tym wyjątkowym klimacie. Poniżej przygotowaliśmy dla was najbardziej popularne jackpoty od Playtech w serii Age of Gods. Dlaczego? Otóż gra nie tylko jest ciekawa i ma wiele odmian, ale oferuje dodatkowo kumulacje progresywne. Jakie to są dokładnie? Już tłumaczymy! Za każdym razem gdy wybierzecie wideo sloty z tego zestawu i zagracie za prawdziwe pieniądze, ogólnie powiększona zostanie kumulacja końcowa. Będzie ona rosnąć z każdą grą za gotówkę, dzięki czemu możecie być pewni, że suma ta w szybkim tempie osiągnie pułap niedostępny dla innych gier. Biorąc przy tym pod uwagę, że cała seria łączy się ze sobą właśnie kwotą końcową, możecie być pewni, że gra jest warta świeczki a wygrać można naprawdę pokaźne, żeby nie powiedzieć, niebagatelne pieniądze. Poniżej prezentujemy wam nie tylko spis wszystkich gier, które wchodzą w skład tej serii, ale też ich funkcjonalności i ogólną rozpiskę. Na tej podstawie łatwiej wam będzie wybrać tytuł i mitycznych bohaterów i bogów, którzy będą was wspierać w całym procesie tej wciągającej gry.

Najbardziej popularne jackpoty od Playtech w Serii Age of Gods

Gry te wymagają wielkiego zaangażowania dewelopera. Doprowadziło to zresztą do powstania wybitnej serii, w skład której wchodzi kilka znaków szczególnych. Gra nie byłaby aż tak wyjątkowa, gdyby nie właśnie takie pomysły. Dlatego też przygotowaliśmy dla was bardzo skróconą rozpiskę symboliki specjalnej, która sprawiła, że Age of Gods stało się tak cenione na całym świecie. Oto one:

 • Wild: Znaki Wild znane są oczywiście z innych gier, ale łączone z innymi pomysłami mają bardzo ciekawą i ważną specyfikę. W przypadku tej serii zyskacie tu możliwość wymiany części znaków sąsiadujących z symbolem Wild. Uruchamia to niejako fazę re-spin, czyli ponownego spina w grze, oddając graczowi drugą szansę – darmową – na wygranie zakładu,

 • Scatter: Jest to znak równie popularny co Wild i występujący w Age of Gods masowo. Odpowiada on najczęściej za mnożniki nagród, ale też za uruchomienie fazy gry bonusowej, darmowe spiny oraz jackpot. Ta różnorodność zależna jest od wybranej gry, dlatego możecie otrzymać jeszcze inną opcję w zależności od wyboru pozycji,

 • Bonus: To jeden z najciekawszych o ile nie najciekawszy temat jaki spotkacie w grze, bowiem oferuje on włączenie gry dodatkowej. Różni się ona znacząco od standardowego trybu zabawy, a gracze otrzymają dodatkowe okienko w którym przykładowo strzelać będziecie piorunami jako bóg tego żywiołu. Wygrane są tu znacznie wyższe i mocno podbijają stawkę. Od czasu do czasu Bonus uruchomi także fazę jackpotu o którym przecież jest ten artykuł,

 • Free Spins: Darmowe obroty zawsze były cenione i nie ma się temu co dziwić. To właśnie one pozwalają na grę całkowicie bez ponoszenia kosztów własnych. Faza ta ma tu swój osobny symbol, który pozwoli wam dalej grać jedną, ale nawet 100 sztuk. Stawka jaką wartość ma spin jest dokładnie taka, jaką miał przed rozpoczęciem gry na takiej zasadzie, dlatego też wygrane mogą tu być bardzo pokaźne, a cała faza jest odnawialna nawet w trybie free spins.

Jakie zatem gry spotkacie w całej serii?

Jakie zatem gry spotkacie w całej serii?Wymienimy wam te, które łączą się bezpośrednio w jackpot, aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że pełne zestawienie jest jeszcze szersze i może dostarczyć znacznie pokaźniejszych, pozytywnych, emocji. Nie przedłużając zatem zaczniemy od Age of Gods, które bądź co bądź powstało jako pierwsze. Gra powstała w konwencji mitycznych bogów i cechuje się bardzo przejrzystą, klarowną grafiką, nakierowaną bezpośrednio na słynnych greckich bohaterów. Gra ma charakterystyczny układ w stylu 5 na 3, dzięki czemu od razu całość wydaje się jeszcze łatwiejsza. W górnej części znajdziecie pokaźny logotyp, na dole natomiast pełne menu gry, od wyboru informacji, przez grane linie, których jest tu 20, ale stawkę na każdą z nich. Można ustawić także tryb automatyczny, który pozwoli grać systemowi gdy przykładowo wyjdziecie na chwilę odebrać telefon. Przycisk spinu znajduje się w prawym dolnym rogu, co jest bardzo standardowym zagadnieniem dla wszystkich gier z serii Playtecha. Wraz z progresem będziecie tu zdobywać super moce: Ultimate Power, Extra Power, Super Power i Power. Te aspekty oczywiście pozwalają na dodatkowe zagrania i większe wygrane na przestrzeni całego tego trybu gry. Znak Wild, o którym pisaliśmy wyżejh pozwoli wygrać nawet 10 000 żetonów, aczkolwiek to Scatter będzie tu odpowiedzialny za włączenie gry bonusowej i jeszcze pokaźniejsze kwoty o jakie będzie się można ubiegać. W panteonie znalazło się pięciu bogów, a każdy z nich odpowiedzialny będzie za inny tryb darmowych spinów, które nie tylko gwarantowane są przy każdym z nich, ale też mają inne wartości bonusowe, jak np. Posejdon. Jego błyskawice pozwolą odmienić pięć znaków – dowolnych – i zamienić je na Wild, dzięki czemu same wygrane są znacznie większe, a free spiny pokaźniejsze. To ogromny element urozmaicenia, który świetnie spisuje się z klasycznymi znakami karcianymi, które będą tu użytkowane jako bazowe i te początkowe, o nieznacznie niższej wartości. W grę z tej serii możecie grać całkowicie darmowo. Jak to możliwe? Otóż playtech oraz kasyna z którymi współpracuje, pozwoli na wykorzystanie wirtualnych żetonów. Są to fikcyjne pieniądze, które nie wymagają od użytkownika zakładania konta czy składania depozytu. Można je wykorzystywać do woli, co pozwoli poznać Age of Gods w stopniu najwyższym. Nie ma tu ograniczeń ilościowych i czasowych, dzięki czemu możecie spokojnie podejść do tematu i grać na pełnych obrotach. Takie doświadczenie owocuje w przyszłości, tego możecie być pewni. Zatem kiedy poznaliście już pierwszą część, jak prezentują się pozostałe? Oto spis gier z jackpotami AoG od Playtech:

 1. God of Storms
 2. Goddess of Wisdom
 3. Prince of Olympus
 4. Roulette
 5. Furious 4
 6. King of Olympus
 7. Ruler of the Sky

Czemu warto pograć w każdą z nich?

Abstrahując od wielkiej kumulacji, która standardowo zaczyna się gdzieś na poziomie 35 000 euro, spotkacie tutaj przede wszystkim ciekawe rozwiązania dodatkowe. Przykładowo w pierwszym z wymienionych przez nas slotów także funkcjonuje rozwiązanie Wild. Różni się jednak znacząco od klasycznych, ponieważ jest to tzw. Expanding Wild, czyli takie, które rozciąga się na wysokość całej kolumny. Zamieniając wszystkie znaki daje znacznie większe wygrane, które tutaj dodatkowo mogą zostać pomnożone pięciokrotnie. Pięć razy większa wygrana to zawsze odpowiedni czynnik dla gracza żądnego większych wygranych.

Każda z wymienionych gier ma oczywiście odrębną szatę graficzną, aczkolwiek łączy je logo bazowe, to pierwsze, które następnie jest uzupełniane bezpośrednio przez wskazane rozwinięcie. Playtech zadbało, by gra cieszyła się popularnością, a każda opcja miała swoje charakterystyczne elementy. Dzięki czemu całość zawsze będzie dla was urozmaicona i gra nie będzie się nudzić. Taka seria to prawdziwy skarb, zwłaszcza, gdy dodamy do niego odpowiednio duże pieniądze w formie jackpota progresywnego, który może tutaj sięgnąć astronomicznych wartości.