Mobilny poniedziałek z bonusem 70% do 200€ w AstralBet

Mobilny poniedziałek w Astralbet- odbierz bonusKasyno internetowe AstralBet zaprasza w każdy poniedziałek do skorzystania z ich promocji w kasynie mobilnym. Nakierowana jest wyłącznie na produkty, które użytkownicy zrealizują na tablecie lub smartfonie. Przedsięwzięcie aktywne jest od godziny 00:00 do 23:59 tego samego dnia i na jego podstawie wasza wpłata zostanie powiększona o 70% nawet do kwoty 200 euro/dolarów. Minimalna wpłata w tym zakresie, która uprawnia do udziału, to tylko 20 euro, dlatego skorzystają także te osoby, które nie grają zbyt wygórowanych stawek.

Jak zawsze w przypadku takich promocji, AstralBet zastrzega sobie odpowiedni regulamin, w którym wyczytacie o podstawowych warunkach, które uprawniać będą graczy do sięgnięcia po gotówkę. Głównym zapisem jest tu następujący: „Bonus i kwalifikujący się depozyt muszą zostać obrócone 35 razy (trzydzieści pięć razy) przed przelaniem na saldo pieniężne. Na przykład: (20 €/$ depozytu + 20 €/$ bonusu otrzymanego) x 35 = 1400 €/$ będą wymaganiem dotyczącym gry (wymagania dotyczące zakładów).”

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy i jednocześnie przypominamy, że akcja jest odnawialna i korzystać z niej można systematycznie, nawet do kilku razy w miesiącu. Dodatkowe 200 euro do odbioru gotowe będzie w dziale promocji po zalogowaniu.


Najnowsze promocje w kasynie