Live blackjack 50% do 100€ w bonusie kasynie AmunRa

Odbierz bonus do 100€ z black jackiem na żywo w kasynie AmunRaCotygodniowy bonus zawsze w cenie! Szczególnie, jeśli dotyczy produktów, które bardzo lubimy. Idealnym tego przykładem jest dodatek kasyna AmunRa, które zaoferowało nam wsparcie ich blackjacka na żywo. Ta słynna gra stołowa znana jest od lat, a w sieci króluje ponad innymi rozwiązaniami jak bakarat czy ruletka. Jeśli zatem macie aktywne konto (jego założenie to zaledwie kilkadziesiąt sekund) możecie każdego tygodnia liczyć na 50% więcej przy wpłacie na swoje konto. W ten sposób uzyskacie nawet 425 złotych.

Jako iż dodatek jest odnawialny, będzie można po niego sięgać zawsze w nowym tygodniu. Nie ma pod tym względem żadnych dodatkowych i większych obostrzeń. Kasyno AmunRa oferuje 50% więcej przy wpłacie, ale musicie pamiętać, że dotyczy to wyłącznie blackjacka w edycji na żywo. Oznacza to, że w grę wchodzi prawdziwy krupier, który będzie do waszej dyspozycji na stronie operatora. Działa całą dobę, a stawki dobieracie sami. Co prawda nie możecie tu grać za wirtualną walutę, ale jest to wspaniała przygoda, która dostarcza nie tylko sporej adrenaliny, ale daje też szanse wygrywać prawdziwe pieniądze. Nie możecie przy tym zapominać o podstawowych warunkach udziału. Po pierwsze zdobytymi w ten sposób środkami należy 50-krotnie obrócić. Dopiero wówczas można zlecić ich wypłatę na swoje konto bankowe. Po drugie, minimalna kwota udziału przy wpłacie to 90 złotych (lub ekwiwalent w innej walucie).

Wszystkie niezbędne informacje o warunkach udziału znajdziecie w krótkim regulaminie kasyna. To właśnie tam wytyczono całą ścieżkę działań, których należy się podjąć. Są to proste zagadnienia, które pomogą wam w realizacji swoich celów i wygrywaniu wielkiej kasy.


Najnowsze promocje w kasynie AmunRa