Kasyno JackpotCity - nagrody dla graczy VIP

Od słuchawek poprzez darmowe spiny aż po ekskluzywny samochód

Nagrody dla graczy VIP w kasynie online JackpotCityCzy warto być VIP-em w JackpotCity? Jak najbardziej. „Ich 5-gwiazdkowe nagrody przekraczają standardowe oferty kasyna, więc gracze VIP mogą spodziewać się większej ilości darmowych spinów, darmowych kredytów i premii, jak również ekskluzywnych promocji. Dodatkowo otrzymają osobiste wsparcie obsługi VIP-ów o każdej porze dnia i nocy.” – to idealny wstęp do całego tematu.

Taki tytuł otrzymacie oczywiście za częstą grę. Im więcej czasu poświęcicie w kasynie na rozgrywkę, tym więcej punktów lojalnościowych otrzymacie. To z kolei doprowadzi was do statusu, na podstawie którego otrzymacie cenne nagrody, od słuchawek, przez komputery, monitory czy nawet… ekskluzywny samochód. Rzecz jasna sięgnięcie po to nie będzie tak proste, ale osoby, które cenią sobie każdą wydaną złotówkę, powinny monitorować stan i analizować czy już teraz warto wymienić punkty na coś więcej.

Oczywiście JackpotCity ma swój regulamin, który dostępny jest na stronie kasyna. Gorąco polecamy go przeczytać zanim podejmiecie jakiekolwiek dalsze działania związane z grą. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.


Najnowsze promocje w kasynie