Jak wygrać na automatach Red Tiger?

Automaty od Red Tiger to propozycje, po które każdego dnia sięga setki tysięcy osób z całego świata. Wpływ ma na to wiele czynników, od licznych współprac w kontekście kasyn internetowych przez tak banalne stwierdzenie jak „te gry są po prostu dobre”. Tym samym warto się zastanowić nad tym, po które wideo sloty sięgniecie i dlaczego. I co najważniejsze, jak w nich wygrać? Czy pokonanie operatora i studia deweloperskiego jest w ogóle możliwe? Jak sobie dokładnie pomóc? Na te pytania i kilka innych odpowiemy wam w naszym najnowszym artykule. Poruszamy w nim przypadki wideo slotów po które sięgaliśmy sami. Rozegraliśmy przy nich kilkaset kolejnych obrotów, wyciągając odpowiednie wnioski, jak również kierując się oficjalnymi statystykami czy komentarzami w sieci.

Jak wygrać na automatach Red Tiger?

Jak wygrać na automatach Red Tiger?Wypadałoby jednak zaznaczyć o krótkim wstępie o samym studiu. Bo Red Tiger jest z nami od dobrych kilku lat, wypuszczając w tym czasie kilkadziesiąt wideo slotów, które znajdziecie tak na ich stronie jak i niemal u większości operatorów rozrywki hazardowej. Jeśli zatem polujecie na wideo sloty lub też gry stołowe najwyższej jakości, jest wielce prawdopodobne, że traficie na ich zestawienie. To jest tu bardzo szerokie i zakłada możliwość rywalizacji przy klasycznym jednorękim bandycie online, jak i w nowoczesnej propozycji, która cała nacechowana jest ciekawymi dodatkami promocyjnymi, mocno wydłużającymi waszą zabawę.

W ten sposób dla przykładu możecie z jednej strony grać przy użyciu trybu Gamble (Hazard – pol.). Za jego sprawą pojawi się 50% szans na podwojenie każdej waszej wygranej. Drugą opcją jest tu pomysł jak Wild czy Scatter, który w pewnych formach i zupełnie innych nazwach, znajdziecie w samych wideo slotach. Mogą one oddać wam darmowe zakręcenia, mnożniki każdej wygranej, dodatkowe gry bonusowe czy chociażby rozwinięcie bębnów do pewnego trybu. Przykładowe nazewnictwo, jakie spotkacie w grach, nawiązujące do tych ustaleń to Wild Scarabs, Golden Spins, Toasting Beers, Free Spins, Helga, Hans czy też Eagle's Shadow, Eagle Spins. Jak zatem sami widzicie, Red Tiger przede wszystkim stawia na autorskie rozwiązania, które będziecie poznawać bezpośrednio w grze. Każde z nich jest mocno ciekawe i wiąże się z premiami, które mogą uczynić was bogatymi. Wystarczy wspomnieć, że średnio automat gwarantuje tam 2 000 razy większe wygrane niż wasz bazowy zakład. Są jednak wideo sloty, które oferują 5 000 razy więcej i nawet… przeszło 10 000! Właśnie w tym przypadku mówimy o horrendalnych wygranych, które pozwolą wam odmienić wasze życie i zacząć je na nowo.

Jak zwiększyć szansę na wygraną

Jak zwiększyć szansę na automatach Red TigerCzy biorąc pod uwagę, że kasyna mają nad nami przewagę, możemy ją minimalizować? Czy możemy ograć studio deweloperskie? Naturalnie. Poniżej podajemy wam kilka sposobów, które sprawdzone już były przez tysiące osób, które próbowały swoich sił przy studiu.W jakie gry możecie zagrać chociażby teraz? Chociażby Dynamite Riches, Da Vinci’s Mystery, Dragon’s Luck, Mystery Reels, Wild Elements, Win Escalator, Jackpot Quest, Five Star czy The Greatest Train Robbery. Oto kilka podpowiedzi, które okażą się solidną pomocą:

  • Promocje i bonusy: Pierwsze na co zwracamy uwagę po założeniu nowego konta, to właśnie promocje. Są one najczęściej dostępne od pierwszego dnia posiadania swojego konta. Za ich sprawą zapewnicie sobie przykładowo doładowania gotówkowe, free spiny na dalszą grę, cashback, turnieje i loterie, ale też programy lojalnościowe czy partnerskie ogólnie. Dzięki temu wszystko zmierza w jednym kierunku – macie darmowe szanse na nauczycie się gier i zdobycie środków, których normalnie nie otrzymacie. Świetnym dodatkiem są przede wszystkim darmowe obroty, które otrzymacie za założenie konta, a nie wymagają od was żadnej wpłaty.

  • Stopień RTP: RTP czyli inaczej Rate to Player. Jest to czynnik, który pokazuje nam, jak duża jest szansa na to, że pojedynczy spin będzie zwycięski. Czynnik ten wynosi najczęściej od 88% do 99%. Im wyższy, tym lepiej dla gracza, ponieważ pokazuje nam to szanse zwycięstwa. Dobrze jest zatem dobierać te sloty, które oferują odpowiednio duży wskaźnik. Co prawda gry od Red Tiger nie mają publicznej informacji z tego zakresu, ale jest to stosunkowo łatwo sprawdzić, poprzez sam trening. Szybko stwierdzicie, jakie gry oferują nam dodatki z tego zakresu i jaki okazuje się obrót, zwłaszcza, że hity pokazują nam to, ile można wygrać za jednym obrotem.

  • Wersja DEMO: Tryb demo dostępny jest przy każdej grze od Red Tiger. Za jego sprawą zagracie w propozycję bez zakładania konta, ani też bez składania depozytu. Dzięki temu w pełni darmowo wypróbujecie chociażby wszystkie gry z oferty tego studia. W ten sposób zrozumiecie nie tylko mechanikę, układy zwycięskie, system bębnów czy Wild, Scatter, Free Spins lub Bonus. Będzie to też opcja do poczytania FAQ, które objaśnia nam wszelkie możliwe zagrania. A wszyscy dobrze wiemy, że mistrz powstaje przez praktykę i takim też mistrzem możecie zostać obecnie wy.

Pamiętajcie, że tak wideo sloty jak i gry wideo nie dają 100% szansy na wygranej. Dotyczy to także potencjalnych strategii, z których możecie korzystać. To wciąż hazard, a w nim zdarzyć się może wszystko, co w praktyce oznacza, że wygracie 10 rund z rzędu, by potem przegrać ich 15. W takim przypadku zawsze zaleca się przerwę i ochłonięcie od gry. Dobrze jest zakładać na wskazany dzień odpowiednie cele, po czym przy ich realizacji należy odejść ze stołu i skupić się na kolejnych propozycjach. Pomocne okażą się tu ustalenia odpowiedzialnego hazardu, gdzie przeczytacie jak grać, by nie zostać uzależnionym. Do tego dochodzą limity, które na siebie nałożycie – na czas spędzany w grze, na depozyty. Możecie też się wykluczyć na wskazany okres, dzięki czemu należycie ochłoniecie i przejdziecie do dalszej zabawy na stronie.

Podsumowanie

Jako krótkie podsumowanie dodamy tu jedynie, że Red Tiger oraz ich gry to bardzo ciekawe propozycje, które satysfakcjonują graczy na każdym poziomie. Będą to hity dla początkujących, ale też coś dla osób mocno zaawansowanych. Pamiętajcie przy tym o trzech czynnikach, które wskazaliśmy powyżej w punktach. Do tego dochodzą cele, jakie założycie sobie przy grze oraz możliwości wskazanego kasyna. Najlepiej jest wybierać te marki, które wspierają graczy przez bonusy, turnieje i loterie, responsywność strony czy całodobowe wsparcie klienta. Przy tym wszystkim deweloper ma oczywiście odpowiednie licencje i kasyna także powinny korzystać właśnie z nich. Wszystko to złoży się nam w idealny komplet, którego szukacie.