Halloweenowy turniej z pulą nagród $2000 w ReloadBet

Turniej halloween od ReloadBetHalloween! Doczekaliśmy się kolejnego wielkiego turnieju z tej okazji! Tym razem swoją propozycją zaskoczyło ReloadBet, które opracowało system wyścigowy, na podstawie którego nagrodzonych zostanie ośmiu najlepszych graczy. Za pierwsze miejsce przysługuje 1 000$, następnie kolejno: 400, 175, 150, 100, 75 i dwa razy po 50.

Jak zdobyć taką kasę? Cóż, cały regulamin jest prosty. Po pierwsze zatem zalogujcie się na swoje konto, a następnie w dniach od 28 października do 3 listopada odpalcie wideo sloty Halloween Jack lub The Wolf’s Bane. W tym przypadku wybór należy do was. Oba automaty są cenione na świecie i mocno nawiązują do klimatu święta o którym teraz mowa. Celem gracza będzie rozegranie w tych pozycjach co najmniej 100 rund, a każda z nich musi mieć wartość nie niższą niż 1$. Następnie kasyno ReloadBet będzie liczyło wasze wyniki z 20 kolejnych zagrań. Liczyć się będą najlepsze przeliczniki uzyskane w tym czasie. Oznacza to, że wcale nie musicie grać za duże pieniądze, bowiem już minimum może uzyskać najlepszy łączny przelicznik ze wskazanych rund. Zwycięzców poznamy 4-go listopada, wtedy też wydane będą wszystkie nagrody. Będą one aktywne przez 30 kolejnych dni i w tym czasie należy nimi odpowiednio obracać, w przypadku tej marki chodzi o 40-krotność stawki. Dopiero wówczas będzie można je wypłacić.

Pełne warunki i zasady dostępne są na stronie ReloadBet. Do turnieju warto przystąpić już teraz, bowiem pełna pula w postaci 2 000$ to naprawdę atrakcyjna propozycja. Sto rund może wam wystarczyć, a dzięki temu poznacie przy okazji ciekawe wideo sloty i dalsze możliwości kasyna.


Najnowsze promocje w kasynie ReloadBet