Gry z jackpotem w internecie w ofercie kasyna Unibet

Unibet lider wśród kasyn online

Unibet lider wśród kasyn onlineJeśli chodzi o ofertę gier, to bez wątpienia opisywana przez nas marka prowadzi jedną z szerszych propozycji na świecie. Nic zresztą dziwnego, że uznawani są za potentatów i gigantów, praktycznie na każdej płaszczyźnie na której działają. Gry z jackpotem w internecie w ofercie kasyna Unibet to jedna z pozycji na którą warto zwrócić uwagę i nasz obecny temat, który zdecydowaliśmy się dla was właściwie opisać. W tym artykule sprawdzamy nie tylko promocje, ale właśnie spis gier, który zaliczyć można do tej kategorii. Na początku warto jednak wiedzieć z kim macie do czynienia i dlaczego firma jest tak mocno ceniona w Polsce i za granicami. Przemawia za nimi przede wszystkim ogromne doświadczenie: „Założyliśmy spółkę Unibet w 1997 r., mając ściśle określony cel. Jeden z graczy (założyciel, Anders Ström) chciał podzielić się swoim doświadczeniem z innymi graczami i pomóc im obstawiać z większą świadomością tego, co robią.” – po czym dodają jeszcze: „Dziś przyświeca nam ten sam cel, co na początku. Dlatego firma Unibet jest niezmiennie ekspertem w rozumieniu potrzeb graczy, dzięki czemu obstawiając, mają oni coraz większą pasję do gry.” To oczywiście cenny fakt, który pokazuje, że można im zaufać, co zresztą potwierdza miliony kont, które już teraz znaleźć można w systemie. A zadowolenie graczy? Jackpoty i liczne promocje temu sprzyjają, chociaż korzyści, rzecz jasna, jest znacznie więcej: „W firmie Unibet to gracz jest największym priorytetem. Naszym celem jest przewidzieć Twoje potrzeby. Nie chcemy marnować Twojego czasu, więc nie będziemy Ci oferować produktów, usług i promocji, których nie chcesz. Sami jesteśmy graczami, więc wiemy, że tego właśnie oczekiwalibyśmy od marki, której ufamy. Przez graczy — dla graczy.”

Rejestracja na stronie Unibet jest w pełni darmowa i skorzysta z niej każda osoba pełnoletnia. Jeśli zatem ukończyliście już znamienne 18 lat, wypełnijcie formularz i przejdźcie do gry. Cały proces nie trwa dłużej niż kilka minut, po czym praktycznie od ręki można przejść do zabawy właściwej. Marka jest w pełni licencjonowana i legalna, z kolei witryna właściwie szyfrowana, dzięki czemu dane użytkownika są bezpieczne, podobnie jak i wszelkie przelewy, które zrealizujecie. W zakresie oferty, by skorzystać z jackpotów najlepiej jest sięgnąć po promocje. To wielkie ułatwienie, które najczęściej dodaje po prostu dodatkowych środków do użytkowania. Wszelkie bonusy nie są obligatoryjne, ale dzięki dobrym warunkom realizacji, grzech z nich nie skorzystać. Lista poszczególnych akcji dostępna jest na stronie. Co ciekawe, Unibet nie prowadzi promocji powitalnej, co jest bardzo znaczącym odstępstwem od norm znanych z konkurencji. Zamiennie otrzymacie jednak liczne turnieje czy akcje krótkoterminowe, które pozwalają zmagać się z innymi i sięgnąć po ciekawe premie. Przykład to rewelacyjne wydarzenie na żywo: „W kasynie na żywo zawsze staramy się zapewniać wyjątkowe atrakcje. W turnieju na koniec miesiąca 100 nagród o łącznej wartości 50 000 Euro zagwarantuje ogromny dreszcz emocji. Zagraj przy swoich ulubionych stołach w kasynie na żywo — w styczniu możesz zgarnąć nagrodę główną wynoszącą 10 000 Euro.”. Jest ono jeszcze wspierane przez turnieje nakierowane na nowości z oferty. To bardzo zmienne zestawienie, dlatego nie ma się nim co kierować, jednakże jeśli macie szczęście, jeszcze na nie traficie. Przy publikacji gry Fairytale Legend otrzymaliście zawody, opisane następująco: „Świętuj premierę gry w Unibet podczas turnieju o wartości 20 000 euro. Najlepszy sposób, aby zaczarować bębny i wspiąć się na szczyt rankingu po nagrodę główną w wysokości 3 000 euro, polega na układaniu logo Fairytale™ Legends, co wyzwala losowe funkcje, lub zbieraniu ponownych spinów Magic Mirror. Czerwony Kapturek oraz Jaś i Małgosia również mogą się przydać w wyścigu po najwyższą wyrównaną wygraną w kolejnych 20 rundach i nagrodę w gotówce dla 200 najlepszych graczy.” – pamiętajcie, że wszystkie wyścigi i promocje mają przypisane regulaminy. Radzimy się z nimi zapoznać, gdyż to właśnie tam dostępne będą wszystkie zapiski o koniecznym obrocie, wybranych stawkach minimalnych i maksymalnych, ale też o terminach i czasie jaki macie na realizację tych założeń.

Sprawdź ofertę 50 gier z jackpotem

Sprawdź ofertę 50 gier z jackpotemPrzejdziemy teraz bezpośrednio do gier z jackpotami online. Unibet oferuje prawie 50 gier z tego zakresu, co jest liczbą imponującą i mało kto może się pokusić o tak atrakcyjne zestawienie. Przy tym wszystkim pamiętano o ciekawym podziale, gdzie znajdziemy jackpoty, te progresywne oraz codzienne. W przypadku tych drugich są o tyle ciekawe, że rosną z każdą chwilą. W zależności od tego ilu graczy z całego świata wybiera wskazany slot, kwota po jaką ostatecznie można sięgnąć wzrasta. Dzięki temu otrzymać można niezwykle dużo pieniędzy, co zresztą potwierdzają sloty zamieszczone na stronie. Wśród nich znajdziecie chociażby Mega Moolah oraz Mega Fortune i Mega Fortune Dreams, które łącznie oferuje często niemal 100 milionów złotych w gotówce. A to przecież nie wszystko. Nie brakuje także gier jak Arabian Nights, The Glass Slipper, Major Millions, Jackpot GT, Winnings od Oz, Divine Fortune czy Millionaire, Time for a Deal, Magical Dice, Arcade Bomb, Esquelto Mariachi i wiele innych. Ich pełna lista dostępna jest rzecz jasna na stronie. Bardzo ważną informacją jest fakt, że tytuły możecie zapisywać do swojej listy ulubionych z poziomu witryny, natomiast niemalże każda pozycja dodatkowo aktywna jest na urządzeniach mobilnych. Nie ma przy tym znaczenia czy posiadacie tutaj system Android, iOS czy Windows, całość sprawdzi się równie dobrze, a wszystko za sprawą responsywności witryny. Marka przez bardzo długi czas bazowała na aplikacjach, obecnie można jednak swoich sił próbować także bezpośrednio. To wielki ukłon w stronę graczy, którzy często podróżują i nie zawsze mają czas czy ochotę na zabawę ze swojego komputera.

Nie możemy także pominąć faktu, że gry możecie sprawdzać całkowicie za darmo. Studia deweloperskie, które współpracują z Unibet pozwalają na takie rozwiązanie. Wystarczy najechać myszką na wskazany tytuł i do niego przejść. W ten sposób jackpoty nie będą przed wami miały żadnej tajemnicy. Świetne rozwiązanie treningowe nie wymaga od was rejestracji, dokonywania depozytu czy składania jakiś deklaracji wobec marki. Poznacie w ten sposób symbole, animacje, dźwięki, pełną mechanikę i właśnie to, jak zdobyć jackpota w praktyce. Nie musicie się przy tym omawiać, wirtualne żetony, które otrzymacie, nie mają ograniczeń czasowych i ilościowych, dzięki czemu całość będzie znacznie łatwiejsza niż mogło się wydawać.

Skoro wiecie już tak dużo, gorąco zachęcamy do rejestracji na Unibet, gdzie czekają na was wszystkie jackpoty a także inne premie oraz doskonała obsługa klienta, czynna całą dobę.