Gracz wygrywa Multimilionową nagrodę w kasynie online

Wygrywanie wielkich pieniędzy to wyzwanie większości graczy. Każdy chciałby sięgnąć po kwoty, które wprawiają nas w zawrót głowy. I od czasu do czasu naprawdę udaje się zwyciężać. Co prawda szansa na jackpoty nigdy nie jest wielka, ale gdy ten już padnie, mówimy o szalonych wartościach. Poniżej przytoczymy wam przypadek jednego z graczy online, któremu udało się spełnić marzenie. To zresztą jeden z takich przykładów, którym warto się wzorować, bowiem o ile kasyno ma duże wygrane, tak od czasu do czasu da radę utrzeć im nosa. O jakiej kasie mówimy? W jakich konkretnie automatach? Zostańcie z nami i sprawdźcie informacje o grze, która odmienia życia już od 2008 roku. To ponad dekada doskonałych wyników, których na pewno nie zapomnimy, podobnie jak i osoby, którym naprawdę udawało się te mistyczne jackpoty/kumulacje wygrywać.

Poznaj Mega Moolah slot z rekordowymi jackpotami

Poznaj Mega Moolah slot z rekordowymi jackpotamiJeśli znasz się na automatach internetowych, to na pewno kojarzysz wideo slot Microgaming zatytułowany Mega Moolah. Ta gra została wydana dekadę temu - a dokładniej w 2006 roku. Od tego czasu zyskała status kultowej, wypłacając przy tym wiele milionów nagród i słusznie zdobywając przydomek „The Million Maker ”. Na początku ostatniego roku ogłoszono, że hitowi po raz kolejny udało się zmienić życie gracza, po przyznaniu następnej oszałamiającej nagrody. Szczęśliwy Kanadyjczyk zgarnął progresywnego jackpota o wartości 10 735 716,84 € (około 9,4 miliona £) w czasie gry w popularnym automacie wideo w kasynie online. Wyobrażamy sobie, że facet był naprawdę zachwycony, gdy zdał sobie sprawę, że został najświeższym zdobywcą nagrody głównej w progresywnej sieci jackpot Microgaming - największej w branży hazardu online. Od samego początku rozwiązania progresywne Microgaming zapewniły nagrody w wysokości prawie 960 milionów funtów. Rok 2020 jest zresztą dobrym rokiem dla zwycięzców jackpota tego rodzaju, ponieważ firma przyznała już ponad 22 miliony funtów nagród. Co więcej, ponad 150 szczęśliwych graczy odebrało już nagrody o wartości co najmniej 10 000 euro, korzystając właśnie z hitów tego wyjątkowego, cenionego studia.

Łatwo zrozumieć, dlaczego Mega Moolah jest prawdopodobnie najpopularniejszym automatem wideo, jaki kiedykolwiek uruchomiono. Grafika w grze nie jest spektakularna, ale cztery progresywne jackpoty, które oferuje, przyciągają uwagę wszystkich graczy z czterech zakątków planety. Mini, Minor, Major i Mega Jackpot oferują nagrody o różnych rozmiarach, ale to ta ostatnia jest bez wątpienia nagrodą, z której wszyscy są szczególnie zachwyceni, ponieważ przyznaje wygrane w wysokości co najmniej 1 miliona - bez względu na walutę, w której gra jest rozgrywana! Średnia nagroda na automacie jest warta 4,7 miliona funtów, więc łatwo jest zrozumieć status tej gry w społeczności hazardu online. Mega Moolah to nie tylko jedna z najpopularniejszych gier automatowych na rynku, ale także jest to tytuł, który trafił do Księgi Rekordów Guinnessa, gdzie okupuje miejsce na największy progresywny jackpot, jaki kiedykolwiek wypłacono.

Szczęśliwy Brytyjczyk John Heywood wygrał „największą wypłatę jackpota w automatach online” w 2015 roku, zdobywając fantastyczny jackpot progresywny o wartości 16 milionów funtów. W 2018 roku progresywnej sieci Microgaming udało się pobić ten rekord, wypłacając nagrodę główną w wysokości około 17 milionów funtów! Jednak to rekord z 2015 roku pozostał oficjalnie wymieniony na stronie internetowej Guinness World Records. Należy zauważyć, że 2019 był także wyjątkowym rokiem dla tej popularnej gry, w której wypłacono ponad 1,7 miliona jackpotów o wartości ponad 105 milionów funtów. 10 szczęśliwym zwycięzcom udało się zgarnąć siedmio i ośmiocyfrowe nagrody o łącznej wartości ponad 43 milionów funtów, a 570 graczy wygrało w domu jackpoty w wysokości 8 700 funtów lub więcej. Jesteśmy pewni, że Mega Moolah ponownie pojawi się w nagłówkach, bo jest to gra, która zwyczajnie nas do tego przyzwyczaiła. Wystarczy zresztą spojrzeć na obecne kumulacje, by zrozumieć, że już wkrótce padnie prawdziwa bomba.

Gdy mówimy o grach progresywnych, ta pojawia się na jednym z pierwszych miejsc – zawsze, co roku.