Free spins w Midnight Marauder w bonusie kasyna Neon Vegas

Darmowe spiny na Midnight MarauderMamy kolejną świetną ofertę dla miłośników darmowych spinów. Możliwe jest bowiem wykonywanie misji dnia w kasynie Neon Vegas, za co dostaniemy określoną liczbę darmowych spinów. Na czym dokładnie zatem polega to wydarzenie? Już teraz graczy w tym kasynie czekają setki darmowych obrotów z okazji najnowszej premiery slotu! Można bowiem zgarnąć darmowe obroty, testując grę Midnight Marauder od Relax Gaming!

Przez cały tydzień można skorzystać ze świetnych ofert i darmowych obrotów – ta świeżynka jest teraz dostępna w Neon Vegas. Jak można skorzystać? Zaloguj się na swoje konto i sprawdź okazję dnia na tej stronie. Dokonaj wymaganej wpłaty, a potem niezwłocznie wykorzystaj darmowe obroty w grze Midnight Marauder.Powtarzaj to przez cały tydzień, za co zgarniesz setki darmowych obrotów. Jedna z ofert dnia prezentuje się następująco:Wpłać co najmniej 250 PLN i zyskaj 100 darmowych obrotów. Wykorzystaj przy tym kod bonusowy: BANDIT. Każdy z przyznanych nam darmowych spinów będzie miał wartość 0.50 PLN. Obowiązuje także wymóg obrotu dotyczący wygranych z użyciem darmowych obrotów, gdzie niezbędny jest mnożnik 35x w ciągu 24 godzin.Promocja trwa od 24 maja 2022 do 31 maja 2022 roku.Każda oferta w ramach codziennej wpłaty jest dostępna w godzinach 00:00–23:59 CET.

Nowa gra w ofercie - Midnight Marauder, to nietypowy slot online, który posiada układ 6 na 6. Jego bohaterem jest nocny złodziej, który stara się ukraść z rezydencji różne kosztowności. W grze można liczyć na collect & multiply feauture, gdzie worki z kosztownościami mnożą się i dają nam bardzo wysoki mnożnik za wygrane. Możliwe jest zdobycie nawet x30 000! Do tego mamy tu free spiny, buy feauture, jak i RTP na poziomie 96.87%.


Najnowsze promocje w kasynie Neon Vegas