Bonus powitalny aż 500% do 2500 zł w Neon Vegas

Odbierz bonus na start w Neon VegasNeon Vegas to jedno z nowych kasyn wirtualnych na rynku, o którym coraz bardziej słychać wśród graczy. Teraz będzie o nim jeszcze głośniej, gdyż gracze mogą liczyć na wyjątkowy bonus na start o wartości aż 500%!

Już teraz w Neon Vegas na nowych graczy czeka Oferta limitowana. Możesz odebrać swoją ofertę powitalną i uzyskać nawet do 2500 zł dodatkowo do wykorzystania w kasynie. Przygotuj się zatem na wspaniałe wrażenia w złotym mieście snów. Oferta skierowana jest do osób, które nie mają jeszcze konta w tym kasynie. Zakładamy zatem takie konto, a następnie wpłacamy środki na konto. Koniecznie trzeba wtedy użyć kodu wpłaty: NEON. Aby ubiegać się o środki bonusowe, gracze muszą obrócić oferowaną kwotę 20x za pomocą prawdziwych środków. Jeśli zatem wpłacimy na konto 500 złotych, to jako bonus dostać możemy potem 2500 złotych.

Ważne jest to, że gracze mogą dokonać więcej niż jednego depozytu, aby spełnić wymóg obrotu. Jeśli gracz wpłaca 500 złotych i chce ubiegać się o dodatkowe 2500 złotych, to wtedy musi postawić owe 2500 złotych 20 razy, co daje kwotę równą 50 000 złotych. Niezwykle istotne jest to, że wymóg obrotu bonusem od depozytu musi zostać spełniony w ciągu 2 dni. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie akcji, na stronie internetowej.

Zainteresowane osoby w Neon Vegas mogą liczyć także na inne promocje, w tym: Bądź nagradzany każdego dnia!, Podbijamy stawkę z 3 milionami obrotów darmowych, Zrzuty nagród!, Najnowsze, najpopularniejsze premiery w świetle reflektorów.


Najnowsze promocje w kasynie Neon Vegas