Czy sloty online od Netent oszukują graczy?

Czy istnieje potencjalna możliwość oszustwa ze strony Netent?

Sloty online od Netent i bezpieczeństwo kasynStrony i fora internetowe pełne są różnych opinii. Część z nich to bardzo cenne źródło wiedzy, jednakże zdecydowana większość takich głosów to najczęściej sugestie o przegranych, często zachęcanie do unikania danego wideo slota. Czy zatem istnieje w ogóle możliwość potencjalnych oszustw? Sprawę należy ukrócić już na samym początku, bowiem takie opinie nijak mają się do prawdy. Czy sloty online od Netent oszukują graczy? Absolutnie nie i nie ma żadnej możliwości, by wskazać choć jeden dowód, że jest inaczej. Właśnie dlatego w tym krótkim artykule postaramy się przedstawić wszystkie fakty, które jasno pokazują na co i dlaczego można liczyć. Po takiej lekturze ze spokojem usiądziecie do zabawy i cieszyć się będziecie czystą rozgrywką, którą oferuje nam to słynne studio deweloperskie. Mówimy tu zresztą nie o pierwszej lepszej marce, lecz o gigancie, który dostarczył nam jak do tej pory dziesiątki mega hitów, w tym chociażby Starburst, uważane za najpopularniejszego wideo slota wszech czasów. Zajmuje pierwsze miejsce w praktycznie każdym rankingu, jaki można odszukać w sieci. Do tego dochodzą takie pozycje jak Twin Spin, The Invisible Man, Gonzo’s Quest, Mega Fortune ze swoim jackpotem progresywnym oraz Planet of the Apes. Zresztą, spektrum wyboru jest znacznie szersze, dlatego też możecie się spodziewać niebywałych przygód, które zajmą wam nie godziny, a dni!

Co wpływa na bezpieczeństwo w trakcie grania

Należałoby zacząć od prostego stwierdzenia, że NetEnt to marka w pełni legalna, dlatego do swoich gier dokłada wszelkich starań i działa na bazie wszelkich możliwych regulacji z tym związanych. Wszystkie tytuły bazują na rozwiązaniach losowych, co oznacza, że każdy spin może być zwycięski oraz przegrany. Nie ma tu złotej zasady, aczkolwiek deweloper kieruje się tzw. Określeniem RTP. Jest to procent zwrotu do gracza przy każdym kolejnym zakręceniu. Średnio wynosi on 95% i właśnie tyle powinno trafić do waszej kieszeni, aczkolwiek nie możecie zapominać, że jest to wartość bazująca na milionach spinów. Może zatem być tak, że przegracie dziesięć kolejnych rozdań. Z drugiej strony, taką samą ilość można tu przecież wygrać. Na forach internetowych czytamy, że komuś się nie poszczęściło, tymczasem nie ma tu nic wspólnego z oszustwem, a właśnie ze szczęściem, czy w tym przypadku, z jego brakiem. RTP jest zmienne i różne w każdej z gier NetEnt. Niektóre zaoferują nam ok. 92%, inne z kolei nawet 98%. Różnice są znaczące i pokazują nam jak często się wygrywa i często jak duże pieniądze. Mając to na względzie macie całkowitą pewność, że tu nie da się oszukać, całość bowiem bazuje na losowych algorytmach, które ostatecznie każdorazowo dadzą nam inny wynik, którego nie da się przewidzieć przed naciśnięciem przycisku SPIN.

Bezpieczeństwo w kasynieDruga najważniejsza informacja to oczywiście licencje. Te przyznawane są wszystkim kasynom internetowym, które sprostają określonym warunkom i pokażą oraz udowodnią, że spełniły wszelkie założenia. Takie licencje oferowane są jedynie przez organy prawidłowe do danego kraju, dlatego nie ma tu absolutnie możliwości obejścia tego systemu. Co ważne, kasyna mają siedziby w innych miejscach, licencjonowane są na Malcie, Wielkiej Brytanii czy też Gibraltarze. Wszędzie tam oceniane są gry i z tego też względu ponownie – niemożliwe jest, by oszukiwać. Wszystko działa na zasadach jawnych, a potencjalne złamanie ustaleń może się skończyć natychmiastowymi procesami sądowymi i wielomilionowymi karami. Takie rozwiązania nie wchodzą tu zatem w grę. Inna sprawa, że dodatkowo graczy wspierają tutaj protokoły szyfrowania, czyli popularne SSL. Jeśli wejdziecie na wizytówkę i zobaczycie, że strona jest Bezpieczna, to oznacza, że możecie liczyć na pełne wsparcie i spokojne podejście do tematu. Wasze dane i pieniądze są tu odpowiednio ulokowane i nikt nie będzie miał do nich żadnego dostępu.

Podsumowując

Wśród gier znajdziecie jeszcze setki tytułów od Piggy Bank, przez Secret Code, Robin Hood, NRVNA, Scruffy Duck, Spinata Grande, Space Wars czy Sparks. Te tytuły wybierane są każdego dnia tysiące razy. NetEnt trafiło do niemalże każdego kasyna internetowego, które jest cenione na świecie. Dzieje się tak za sprawą nie tylko bezpieczeństwa, ale też niezwykłych mechanizmów, układu graficznego, dźwięków czy dodatków. Ten deweloper być może jest najpopularniejszy na świecie, a już na pewno stoi na bardzo mocnej pozycji w zakresie produkcji gier. Biorąc pod uwagę ogromne liczby, nic dziwnego, że mówimy tu o całkowitym bezpieczeństwie. Miejcie też na względzie, że w takich grach jak Mega Fortune gracze otrzymują jackpoty progresywne, które często przekraczają wartość kilkunastu milionów euro. Po takie nagrody systematycznie sięga kilku szczęśliwców każdego roku. Pieniądze wypłacane są zawsze, dlatego możecie mieć pewność, że jeśli już uda się wam wygrać – gotówka spłynie na wasze konta. Możecie testować takie rozwiązania poprzez m.in. system wirtualnej waluty, czyli pieniędzy, które otrzymujecie do testowania wideo slotów czy gier stołowych i zdrapek. Są one nieograniczone tak ilościowo jak i czasowo, dzięki czemu sprawdzicie mechanizm i na własnej skórze przekonacie się, jak często się wygrywa. Na podstawie takiej nauczki łatwiej jest potem zadecydować, czy chcecie grać za prawdziwe pieniądze i czy podejmiecie to wyzwanie. Z naszej strony jak najbardziej polecamy i uspokajamy, automaty NetEnt nie oszukują w żaden sposób, jednocześnie oferują doskonałą zabawę i wielkie możliwości wygranych.