Czy można oszukać automaty hazardowe EGT?

Pytania o potencjalne oszustwa pojawiają się niezwykle często. Wystarczy wejść na pierwsze lepsze forum o wideo slotach i kasynach internetowych, by znaleźć potencjalne wskazówki lub dokładne strategie z tego zakresu. Czy jednak naprawdę można oszukać operatora? Wykiwać studia deweloperskie? Osoby, które szukają takich rozwiązań musimy zmartwić, w praktyce nie jest to możliwe i składa się na to wiele odrębnych od siebie czynników. EGT, jako twórca wielu wideo slotów, gier stołowych czy wideo pokera, bardzo solidnie się przed tym zabezpiecza. Podobnie zresztą moglibyśmy powiedzieć o kasynach internetowych, które takie gry wdrażają. W tym artykule opiszemy dla was, dlaczego oszustwa nie wchodzą w grę, ale jednocześnie damy wam pewne światełko w tunelu. Są bowiem metody, które pozwalają na zmniejszenie przewagi kasyna do minimum, dzięki czemu wyniki przez was osiągane będą lepsze i bardziej okazałe.

Główne czynniki wpływające na bezpieczeństwo gry na automatach EGT

Główne czynniki wpływające na bezpieczeństwo gry na automatach EGTZacznijmy od tego, że kasyna internetowe, podobnie jak i studio EGT jest odpowiednio licencjonowane. Pokazuje nam to, że przeszli przez szereg odpowiednich procedur, dzięki czemu można powiedzieć, że są w pełni bezpieczni i legalni. Trudno sobie zatem wyobrazić możliwe oszustwa, skoro pieczę nad całym procesem sprawuje kilka instytucji. Do tego dochodzi szyfrowanie stron, co oznacza, że wszelkie dane są w pełni bezpieczne i nie da się ich wyciągnąć bez realnej wiedzy kolejnych podmiotów. Trzecim argumentem jest to, że każda z gier posiada odrębne RTP a także jest oparta na mechanizmie losowym. Oznacza to, że nie da się w żadnym przypadku przewidzieć wyniku kolejnego zakręcenia. Tym samym bez względu na ilość podejmowanych prób nie dotrzecie do ustalenia, które chcielibyście tu przeczytać. RTP z kolei pokazuje procent zwrotu inwestycji przy każdym spinie. Zwykle wartość ta oszacowana jest na poziomie od 92 do 98%. Bazuje to właśnie na milionach zakręceń, przez co jedynie jesteśmy w stanie określić, jak algorytm przekłada się na wygraną, ale nie na to, jak często i w jaki sposób w danej sekwencji wygracie. Za jednym razem możecie wygrać dziesięć kolejnych zakręceń, ale jednocześnie po tym można przegrać 20 następnych. Stąd też gra uznawana jest za w pełni bezpieczną. Oszustwa nie wchodzą w grę, zatem automaty EGT zaczęły być używane bardzo często.

Na liście najbardziej szanowanych dwudziestu ich hitów znalazły się kolejno: 40 Super Hot, Burning Hot, 20 Super Hot, Flaming Hot, Shining Crown, Amazons’ Battle, Supreme hot, 5 Dazzling Hot, Zodiac Wheel, Caramel Hot, Extra Stars, Ultumate Hot, Extremely Hot, Secrets of Alchemy, 100 Super Hot oraz jedno z wydań ruletki, które zamyka nasze zestawienie. To jednak możemy dalej poszerzać, bowiem EGT jest autorem kilkuset gier. Ich podział byłby jednak trudny i nie to jest tematem naszego wpisu. Odpowiedzieliśmy już na pytanie, czy można oszukać automaty od EGT, ale jednocześnie we wstępie zaznaczyliśmy, że możecie sobie w prosty i legalny sposób pomóc. Pamiętajcie bowiem, że wszystkie kasyna mają pełne prawo do zablokowania waszego konta oraz podjęcia kolejnych kroków prawnych, jeśli marka uzna za słuszne i zasadne, iż podejmujecie świadome kroki w celu łamania regulaminu i ustanowień, które przeczytacie w warunkach i zasadach firmy. Dobrze o tym wiedzieć, zanim przyjdą wam do głowy pomysły, cóż, nierozsądne.

Jak zwiększyć szansę na wygraną ?

Pomóc sobie można na kilka sposobów. I wszystkie z nich są legalne. Pierwszy z nich to oczywiście promocje. Oszukać kasyna się nie da, jednakże często operatorzy udostępniają nam bardzo ciekawe i wciągające bonusy, które pozwolą na powiększenie posiadanych środków finansowych. Jeśli zapoznacie się z regulaminem, gdzie określone są warunki i zasady użytkowania premii, szybko zrozumiecie, czy dany dodatek jest warty uwagi i realnie może wam pomóc, np. poprzez niskie warunki obrotu. Dzięki temu możecie w prosty sposób zrealizować promocję i wyjść z kasyna nawet z dwukrotnie większymi środkami, niż te, które deponowaliście. Do najsłynniejszych bonusów zaliczyć można akcję powitalną, doładowania gotówkowe (czyli reload bonusy), cashback, darmowe spiny oraz wyścigi i turnieje. Darmowe spiny (free spins) są zresztą dodatkiem, który jako tako sam w sobie pozwala wam na co dzień niejako oszukiwać kasyna. Dzięki nim bowiem gracie w kasynie za darmo, a zakręcenie (jeśli nie pochodzi z promocji, gdzie ma wyznaczoną wartość) ma wartość ostatniej gry za prawdziwe pieniądze. Taki dodatek sprzyja szybkiemu zarobkowi. Jest przy tym w pełni odnawialny.

Jak zwiększyć szansę na wygraną w slotach EGTWiecie już zatem, że możecie sobie pomóc za sprawą promocji i konkretnych regulaminów. Kolejną sprawą będą zatem… gry za darmo! Tryb demo znany jest w wideo slotach i grach stołowych praktycznie od zawsze. Nie wymaga on rejestracji ani składania depozytów. Pozwala natomiast poznać w pełni system, mechanizmy, użytkowane znaki oraz dźwięki czy paylines. Taka nauka jest korzystna, bowiem potem, przy grze za realne pieniądze, wiecie lepiej, czym się kierować, jakie grać stawki czy jakie linie wybierać. To czynnik, którego nie możecie pomijać. Biorąc pod uwagę, że automaty EGT nakierowane na sloty nie mają żadnych strategii i taktyk, w przeciwieństwie do gier stołowych, taki dodatek powinien być dla was cenny.

Znacie współczynnik RTP? To bowiem jemu chcemy poświęcić ostatni akapit tego tekstu. Pokazuje on (Rate To Player) dokładny procent zwrotu zakręconego spina. Zwykle szacowany jest ok. poziomu 95%, jednakże są gry, które mają wyższy bądź niższy. Im większy jednak będzie, tym częstsze wygrane. Mogą one być niższe, jednakże systematyka jest tu ważna. Wybierajcie zatem gry, które nakierowane są na wzrost w tym zakresie, dzięki czemu wygracie w krótkich odstępach czasu.