Cotygodniowe 500 free spinów w turnieju Dozenspins

Wygraj 200 free spinów w DozenspinOrganizowane przez różne kasyna internetowe turnieje z nagrodami to dla klientów szansa na to, aby oprócz tradycyjnych wygranych zgarnąć coś extra dla siebie. Dlatego też takie akcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Wiele osób wybiera Dozenspins właśnie z tego względu, że na stronie często obecne są różnego typu turnieje dla graczy. Tym razem chcielibyśmy przedstawić po raz kolejny cotygodniową szansę na free spiny.

Dozenspins w każdym tygodniu oferuje swoim klientom klientom kilka turniejów, w których to do zdobycia są darmowe spiny. Jednym z chętniej wybieranych jest regularnie organizowany Weekly 500 free spins. W ramach tej akcji gracze mają za zadanie obstawiać zakłady na wybranych automatach, które przynoszą nie tylko wygrane, lecz i punkty do tabeli najlepszych graczy. Między 9 a 15 listopadem promocja dotyczy 4 slotów do gry: Vikings Go Berzerk, Wild West, Electric Sam oraz Sakura.

Każda chętna osoba musi zapisać się do turnieju, a następnie grać na tych automatach. Każda wygrana kwalifikuje się do tabeli. Zdobywane przez graczy punkty obliczane są na podstawie następującego wzoru: wygrana/stawka x 10. Jeśli zatem wygraliśmy 25 euro, a postawiliśmy 10, to w takiej sytuacji 25 dzielone na 10 daje nam 2,5, które po pomnożeniu przez 10 zapewni 25 punków turniejowych. Na koniec akcji 15 najlepszych graczy może liczyć na nagrody z puli 500 free spinów. Mistrz tego tygodnia otrzyma w prezencie 200 FS, osoba z drugiego miejsca 100 FS, a z trzeciego 50 FS. Z kolei gracze z miejsc od 6 do 15 otrzymają po 10 FS. Spiny należy wykorzystać w kasynie, zaś każda wygrana z nich ląduje na naszym koncie bonusowym. W dalszej kolejności należy ją obrócić 35 razy.


Najnowsze promocje w kasynie Dozenspins