Co czwartek bonus 20% do kwoty 100€ z GoVegas w Astralbet

Co czwartek bonus 20%  z GoVegas w AstralbetKasyno internetowe AstralBet poinformowało na łamach swojej strony, że w każdy czwartek skorzystać będzie można z ekskluzywnej, ciekawej oferty związanej z depozytem gotówkowym. Od tej pory wystarczy, że w godzinach od 00:00 do 23:59 dokonacie wpłaty co najmniej na poziomie 20 euro, by sięgnąć po ciekawą premię. W ten sposób zyskacie o 20% więcej środków, nawet do 100 euro (lub ekwiwalentu w innej walucie). Pamiętajcie jednak, że przedsięwzięcie aktywne będzie wyłącznie w czwartki. Całość jest jednak w pełni odnawialna, co sprawia, że wydarzenie może wam pomagać do czterech razy w miesiącu.

Kwota bonusowa musi zostać obrócona 35-krotnie (35x), co jest klasycznym, standardowym zagadnieniem od AstralBet. Oczywiście pełen regulamin dostępny jest na stronie organizatora, dzięki czemu możecie do niego dotrzeć w każdej chwili, to tylko siedem punktów, jednakże na uwadze dobrze jest mieć pełne warunki wykorzystywane w marce.

Promocja działa automatycznie i gotówka będzie przyznawana na wasze konta w ciągu 72 godzin, chyba, że zasady ogólne kasyna w danym czasie mówią inaczej. Konieczne jest zatem wracanie do regulaminu. Zapraszamy do użytkowania promocji i otrzymania jak największej kwoty pieniężnej na dalszą zabawę.


Najnowsze promocje w kasynie