Bonusy za punkty lojalnościowe w kasynie online Spin Palace

Promocje gotówkowe, free spiny i wiele nagród

Bonusowe punkty za lojalność w kasynie online Spin PalaceSpin Palace oferuje swoim graczom Klub Lojalnościowy. Jest to swojego rodzaju program partnerski, który gwarantuje liczne profity. Wprowadzono aż sześć odrębnych poziomów, a każdy z nich gwarantuje premie innej wielkości. Zaczniemy od poziomu błękitnego, przez srebrny, złoty, platynowy, diamentowy oraz Prive, będący to ostateczną i najlepszą wersją o jaką można się ubiegać.

W zależności od statusu swojego konta możecie liczyć na punkty występu, utrzymania, bonusowe, ekskluzywne turnieje, bonusy kasynowe wydawane co miesiąc w formie gotówkowe, a także menedżer strefy VIP, dostęp do ekskluzywnych konkursów i promocji, wycieczki i spotkania z menedżerem VIP oraz niebywałe prezenty. Nagród jest więcej, wszystkie szczegółowe rozpisane na Spin Palace.

Ich system Punktów Lojalnościowych oparty jest na euro i ofiaruje każdemu zarejestrowanemu graczowi €10 za każdych zebranych 1 000 Punktów Klubowych. Jeśli oczywiście zagracie w innej walucie, licznik będzie należycie przekonwertowany na bazie obecnego kursu.

Stan punktów możecie w każdej chwili sprawdzić na swoim Koncie Bonusowym.


Najnowsze promocje w kasynie