Bonus za depozyt w kasynie Smokace - 50 free spins i do 2400 zł

Revolver weekend bonus w SmokeAceWeekend to dla wielu osób czas odpoczynku. Można w tym czasie podróżować, sprzątać w domu, leniwie spędzać czas. Coraz więcej kasyn internetowych oferuje w tym czasie swoim klientom promocje, dzięki czemu można lepiej spędzić wolne chwile w kasynie. W SmokAce na graczy czeka doładowanie 50% i 50 spinów od depozytu.

W każdy weekend klienci kasyna SmokAce mogą skorzystać ze specjalnej promocji związanej z depozytem. W okresie od piątku do niedzieli należy wpłacić na konto swój depozyt, aby odebrać rewolwer reload bonus. Konieczne jest wpłacenie minimum 25 € lub 125 złotych, aby dostać na konto bonus Reload 50% + 50 darmowych spinów do wykorzystania w grze Secret City Gold (Pragmatic Play). Oferta dostępna jest wyłącznie przy pierwszej wpłacie od piątku do niedzieli. Maksymalnie w ramach takiego weekendowego bonusu można odebrać do 500 € lub 2400 złotych. Należy również pamiętać o tym, że nasze darmowe spiny będą podzielone na 2 paczki po 25 sztuk każda. Pierwszą dostaniemy na konto wraz z bonusem pieniężnym, zaś druga zawędruje do nas po 24 godzinach. Spiny należy wykorzystać na podanym slocie w czasie 24 godzin. Oferta jest stała, więc można z niej korzystać regularnie, raz w każdym tygodniu.

Warto też mieć na uwadze warunki obrotu. Bonus bowiem należy obrócić x40, a wygrane ze spinów x25, na co mamy 10 dni. Podczas obrotu maksymalna stawka na pojedynczy zakład nie może przekroczyć 5 € lub 20 złotych. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej kasyna.


Najnowsze promocje w kasynie Smokace