Bonus powitalny 200% do 200zł w 7Signs

200% do 200 złotych czeka w bonusie powitalnym w 7SignsNa stronie kasyna 7Signs znajdziecie wyjątkowe zestawy promocji. Marka zdecydowała się przygotować system kafelkowy, gdzie to sam gracz po założeniu konta będzie decydował, którą akcję zrealizuję. Jednym z bonusów powitalnych będzie tutaj bonus 200% do 200 złotych. To ciekawa opcja dla osób, które nie inwestują zbyt dużych kwot, a jednocześnie chciałyby pograć dłużej, niż standardowo.

Minimalna kwota uprawniająca was do gry przy użyciu tego wydarzenia to 80 złotych. Jeśli przykładowo złożycie depozyt właśnie na tym poziomie, to łącznie od 7Signs otrzymacie aż 240 złotych. Wygląda nieźle, prawda? A pomyślcie, że na stronie dostępnych jest co najmniej kilkaset tytułów przy których będzie można zrealizować te pieniądze. Bonus powitalny wykorzystać można tylko raz i w całości skierowany jest do osób, które nie posiadają jeszcze konta. Jego rejestracja i założenie zajmuje zwykle ok. minuty, po czym po weryfikacji możecie od razu przejść do dalszej gry i pierwszej wpłaty. Na wasze konta wpłynie maksymalnie 200 złotych, ale aby je otrzymać, musicie się najpierw skontaktować z firmą. Możecie tego dokonać przez adres mailowy lub za sprawą czatu na żywo. W obu przypadkach wsparcie dostępne jest przez całą dobę, dzięki czemu nie musicie się martwić, że będziecie musieli długo czekać na odpowiedź i reakcję w waszym temacie.

Kasyno 7Signs kusi, a akcja na 200% jest ciekawym tego uzupełnieniem. Na stronie (również u nas) znajdziecie także informacje o tym, że do waszej dyspozycji są inne bonusy powitalne. Wy wybieracie, który pasuje do waszych planów najbardziej. Zapoznaj się z krótkim regulaminem i przejdź do zabawy jeszcze dziś.


Najnowsze promocje w kasynie 7Signs