Bonus od trzeciej wpłaty 50% do €200 w Amunra

Odbierz bonus 50% z trzecim depozytem w kasynie AmunraCzy trzeci depozyt może być szczęśliwy? Tak, a przynajmniej na stronie kasyna AmunRa. Firma zdecydowała się rozbudować swój bonus powitalny. Dzięki temu możecie liczyć nie tylko na dodatek od jednej wpłaty, ale także od drugiej, właśnie trzeciej i… czwartej! To nie żart. Jedyne co musicie zrobić, to zarejestrować nowe konto i przejść przez cały proces realizacji tego założenia. Formularz to kilkadziesiąt sekund, weryfikacja danych i… voila! Jesteście gotowi do gry. Premia od trzeciej wpłaty jest przy tym jednorazowa i będzie dla was dostępna dopiero w momencie w którym spełnicie dwa pierwsze uzupełnienia. W ten sposób na wasze konto może trafić nawet 200€ w gotówce bonusowej.

Bonus od trzeciej wpłaty gwarantuje 50% więcej środków na waszej wpłacie. Jeśli zatem wpłacicie na swoje konto 300€, łącznie zagracie za 500€. Dodatek jest jednorazowy i przysługuje chętnym graczom automatycznie. Głównym założeniem o którym dobrze pamiętać jest fakt, że AmunRa oczekuje 30-krotnego obrotu otrzymanymi środkami. Każdy z graczy ma na to dokładnie 7 dni. Maksymalny obrót pojedynczy nie może być wyższy niż 5€. Biorąc pod uwagę, że minimalny przelew uprawniający do odbioru premii to ledwie 20€, mówimy o promocji bardzo prostej. Jej pozostałe warunki i zasady znajdziecie w kilkupunktowym regulaminie, który rzecz jasna dostępny jest na stronie.

O regułach możecie rozmawiać także z obsługą klienta. Jest ona widoczna przez czat na żywo i działa całą dobę. Konsultanci pomogą w dowolnej chwili i jednocześnie wprowadzą was do czwartego bonusu powitalnego, który jest następną szansą do wywalczenia środków pieniężnych na swoją aktywną grę na stronie.


Najnowsze promocje w kasynie AmunRa