Bonus od czwartej wpłaty 100% do €200 w Amunra

Powiększ swoją czwartą wpłatę o dodatkowe 200€ w AmunRaPrzed wami czwarta już część bonusu powitalnego kasyna AmunRa. Firma ta bardzo mocno rozbudowała swoją promocję startową, dzięki czemu czeka na was unikatowe przeżycie. Na tym etapie mogliście wywalczyć nawet 800€ (300 przy pierwszym, 300 przy drugim i 200 przy trzecim depozycie) w gotowce.

Jak to możliwe? Nic trudnego. Wystarczy dokonywać kolejnych wpłat i realizować wymagany obrót we wskazanym czasie. Jeśli na tym etapie spełniliście wszelkie założenia, czeka na was uzupełnienie na poziomie 100% do 200€. Łącznie zatem sięgniecie po 1 000€ (lub ekwiwalent w innej walucie, którą wybraliście – np. w PLN). Ile wynosi minimum uprawniające do odbioru? W przypadku kasyna AmunRa, gracze muszą zdeponować co najmniej 20€, by otrzymać premię. W przypadku każdej z czterech promocji warunek ten jest jednakowy. W takim przypadku zagracie 40€, aczkolwiek nie ma co ukrywać, że to właśnie górna granica będzie tu najważniejsza. Na obrót macie 7 dni, a sam ten warunek wynosi 30-krotność (30x). Nie jest zatem zawyżony, dzięki czemu możecie liczyć na pełne wsparcie AmunRa przy swojej grze. Maksymalny pojedynczy obrót nie może być wyższy niż 5€. Pamiętajcie, że nie każda gra bierze udział w bonusie. Ich pełna lista, włącznie z procentowym obrotem wskazana jest na stronie organizatora, gdzie widnieje też pełen regulamin.

Jego warunki i zasady są bardzo proste, dzięki czemu bez trudu dopasujecie do siebie wszelkie swoje cele. Możecie też tu liczyć na pomoc obsługi klienta. Jest ona dostępna całą dobę za sprawą czatu na żywo. Po realizacji tego bonusu do waszej dyspozycji oddane zostaną kolejne do których zapraszamy.


Najnowsze promocje w kasynie AmunRa