Bonus od 3 depozytu do 7 000zł z 25 FS w Cosmicslot

Powitalny Bonus na trzeci depozytCosmicslot to strona hazardowa, która zapewnia swoim klientom spory wybór gier hazardowych, promocji, a do tego można w niej liczyć na język polski, płatności w złotówkach. Wyróżnia się na rynku tym, że oferuje swoim klientom aż 4 bonusy na start, gdzie od każdego depozytu można dostawać atrakcyjne nagrody. W tym artykule w szczególności skupimy się na bonusie od trzeciego depozytu.

Każdy z nowych klientów kasyna Cosmicslot może skorzystać z oferty na start, gdzie otrzyma Powitalny Bonus na pierwszy depozyt w wysokości 100% do 2300 złotych i 100 Darmowych Spinów, a potem także Powitalny Bonus na drugi depozyt w wysokości 50% do 4600 złotych i 50 Darmowych Spinów. Jeśli zatem skorzysta się z tych dwóch pierwszych ofert, to przyjdzie także i czas na bonus od trzeciej wpłaty. Tym razem Powitalny Bonus na trzeci depozyt to doładowanie konta w wysokości 25% od kwoty wpłaty do 7000 złotych i 25 Darmowych Spinów.

Minimalna kwota wpłaty w tym wypadku wynosi 90 złotych. Jeśli jednak zdecydujemy się na większy depozyt, to od kwoty 200 złotych dostaniemy nie tylko +25% doładowania, lecz także i 25 darmowych spinów na grę Across the Universe. Musimy pamiętać o warunkach obrotu bonusami. Maksymalna wypłata z darmowych spinów wynosi 100 złotych. Niezbędne jest w tym wypadku obrócenie wygranymi z free spinów 40 razy w kasynie, a same spiny będą ważne przez 24 godziny. Z kolei w przypadku bonusu i depozytu niezbędne jest obrócenie nimi 35 razy w czasie 10 dni. W przypadku obrotu można maksymalnie na jeden zakład postawić 20 złotych.


Najnowsze promocje w kasynie Cosmicslot