Bonus na start 100% do 2000zł z free spinami w EgoCasino

Pakiet powitalny kasyna egoGdy mówimy o bonusie powitalnym od kasyna Ego, musimy nadmienić, że daje on aż trzy opcje wyboru. Gracze sami zadecydują, po które z rozwiązań sięgną i dlaczego. A opcje są naprawdę ciekawe, a zależą przede wszystkim od tego, jakie środki chcecie inwestować na swoją grę. Minimalna wpłata może tu wynosić 60 złotych, ale też 170 i 1 000 złotych. Właśnie za sprawą tych środków zadecydujecie, jak duże pieniądze uzupełnią wasze konto. Zawsze będzie to jednak 100%, co najmniej do 2 000 złotych! Jakby tego było mało, firma zagwarantuje jeszcze zestaw free spinów, które trafią do was następnego dnia po zaksięgowaniu środków dodatkowych.

Po każdy rodzaj premii należy się zgłosić do obsługi klienta. Działa ona przez czat na żywo całą dobę. Darmowych obrotów może być 20, ale też 50 sztuk, ich wartość zależna jest od wyboru opcji. Pierwsze z nich mają wartość po 0,50 zł za zakręcenie, drugie gwarantują aż 0,80 zł przy spinie. To ciekawe uzupełnienie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że Ego udostępnia nam setki wideo slotów najwyższej jakości. Możecie zatem wybrzydzać i przenosić swoje próby na różne gry w zależności od własnego upodobania. Maksymalna kwota wypłaty z bonusu wynosi 4 000 złotych, chyba, że sięgniecie po pakiet Gold, który jest tu jeszcze korzystniejszy z punktu widzenia gracza.

Regulamin określa dokładnie wszelkie warunki i zasady dopisane przez Ego do wydarzenia. Znajdziecie tam przede wszystkim informacje o tym, że wymagany obrót wynosi tu 40-krotność stawki i to on jest najważniejszy. Bez niego nie wypłacicie swoich środków na wskazane konto.


Najnowsze promocje w kasynie