Reload Bonus 75% w każdy pierwszy wtorek miesiąca w kasynie Astralbet

Bonus w każdy pierwszy wtorek miesiąca  w AstralbetAstralBet przygotowało obszerną propozycję promocyjną dla swoich aktywnych graczy. Na jej podstawie otrzymacie powiększenie swojej wpłaty o 75% do kwoty 200 euro (lub ekwiwalent w innej użytkowanej walucie). Przedsięwzięcie aktywne jest wyłącznie w pierwszy wtorek danego miesiąca, dlatego zawsze warto być na bieżąco i mieć świadomość, jak i ile wpłacać. Minimalne środki finansowe, które niejako są zaliczane do zagadnienia to 100 euro. Całość działa w pełni automatycznie, dlatego po dokonaniu wpłaty nie będziecie musieli się dodatkowo zgłaszać do obsługi. Środki powinny być wkrótce dodane do konta użytkownika.

Oczywiście z akcją powiązany jest klasyczny regulamin, dlatego też zachęcamy do jego przeczytania. Dowiecie się m.in., że pieniądze doładowywać można do godziny 23:59 we wspomniane wtorki. Gotówkę otrzymaną w ten sposób koniecznie należy następnie obrócić 35-krotnie (35x). Dopiero wówczas będzie można ją dalej wypłacić na swoje konto. 75% doładowania to znaczące środki, dlatego dobrze jest skorzystać, zwłaszcza, że akcja jest odnawialna. Oznacza to w praktyce, że każdego miesiąca zyskacie nawet 200 euro na dalszą grę.

Kasynowa promocja długoterminowa jest nawiązaniem do zestawienia tygodniowego, o którym w szczegółach przeczytacie na witrynie AstralBet. Sprawdźcie koniecznie.


Najnowsze promocje w kasynie