Bonus 100% do 2 250 z 200 FS na start w kasynie GreateWin

Bonus na start w GreatWinGreatWin to nowe kasyno online, które niedawno pojawiło się na polskojęzycznym rynku. Oferuje ono swoim klientom szereg ciekawych promocji, w tym niezwykle atrakcyjny bonus na start. Sprawdzamy zatem, co mogą dostać nowi klienci w prezencie. Jeśli skończyłeś 18 lat i nie masz jeszcze konta w GreatWin, to możesz już teraz skorzystać z promocji dla nowych klientów.

Każdy, kto założy konto i wpłaci swój pierwszy depozyt, może liczyć na bonus pieniężny oraz darmowe spiny. Na początek wpłacamy co najmniej 90 złotych lub 20 euro. Dzięki temu aktywowany zostanie bonus o wartości +100% od kwoty depozytu. Można dostać nawet do 2250 złotych lub 500 euro. Jednocześnie czekać na nas będzie aż 200 darmowych spinów. Te będą przyznawane w paczkach po 20 sztuk przez pierwszych 10 dni. Niezwykle ważne jest to, aby odbierać je każdego dnia. W innym wypadku niestety spiny znikną z naszego konta. Wszystkie żetony będą przyznawane na wybrany lub wybrane sloty z oferty, a przy tym będą mieć wartość minimalnego zakładu w grze.

Gdy już będziemy mieć bonus na koncie, to musimy pamiętać o dodatkowych warunkach. Przede wszystkim bonus wraz z depozytem musi zostać obrócony przez gracza co najmniej x35 w kasynie. Z kolei nasze wygrane z darmowych spinów traktowane będą jako bonus i trzeba je obrócić x40. W obu przypadkach mamy 10 dni na wykonanie tego zadania, od momentu dostania bonusów. W przypadku wykonywania obrotu, maksymalnie możemy postawić do 22.5 złotych lub 5 euro na 1 zakład. Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie kasyna GreatWin.


Najnowsze promocje w kasynie GreatWin