Automaty owocówki w kasynie internetowym Betchan

Maszyny owocówki to produkt, po który wciąż chętnie sięgają tysiące graczy z całego świata. Nie ma się tu zresztą czemu dziwić, są to wideo sloty klasyczne, które swoją prostotą mogą oczarować każdego. Pod koniec ubiegłego wieku spotykaliśmy je głównie w pubach czy barach, obecnie przeniesiono je do sieci, gdzie prawie zawsze utrzymywane są w podobnym, przyjaznym stylu. Nic zatem dziwnego, że Betchan zdecydowało się wprowadzić je do swojej oferty i ciągle znajdziemy tam bardzo ciekawe zestawienie. W tym właśnie artykule chcemy wam wskazać na gry, których można się spodziewać i które na pewno nie zawiodą waszych oczekiwań, jeśli jesteście fanami takich właśnie rozwiązań. Należy jednak pamiętać, że owocówki nie są nacechowane bardzo zaawansowanymi technologiami, dlatego też niekoniecznie znajdziecie w nich symbole Wild czy Scatter, a także gry bonusowe czy fazę free spins. Od czasu do czasu związane będą wyłącznie z trzema bębnami i jedną zwycięską linią, co doskonale odnosi się do czasów, które pamiętać można ze swoich lat młodości. W tym artykule przybliżymy wam potencjalne sylwetki, sprawdzimy jakie studia deweloperskie współpracują z operatorem i na jakie promocje w tym zakresie możecie liczyć. Dlatego też nie przedłużając zanadto, zachęcamy do dalszej lektury. Świetne gry oczekują na waszą reakcję, a duże pieniądze już załadowano do slotów.

Automaty owocówki w ofercie Betchan

Automaty owocówki w ofercie BetchanSprawa owocówek to kwestia rzeka, ponieważ jest ich niezwykle dużo. Kasyno Betchan należy do legalnych firm, w pełni szyfrowanych i bezpiecznych dla użytkowania. Nic zatem dziwnego, że współpracują z największymi studiami deweloperskimi w tym zakresie. Nie braknie zatem oferty od Betsoft, Endorphina, Amatic Industries, EGT, Evolution Gaming, NetEnt, ELK czy Microgaming. Ta ostatnia firma słynie zresztą z klasycznych rozwiązań, ale co ciekawe, do tradycyjnych owocówek dodaje często mocne rozwiązania funkcjonalne, które wpływają na ogólny wygląd i szanse na potencjalne wygrane. Poniżej przedstawimy wam kilka gier z oferty tego kasyna, a także przyjrzymy się mechanizmom, na które na pewno zwrócicie uwagę.

Do gier tego typu zaliczyć można Bells on Fire, Lucky Bells, Merry Fruits, Hot 7, Lucky 7, Hot Star, Hot Scatter, Stickers, Cherry Fiesta, Fruit Shop, Sparkling Fresh, Jackpot 6 000, Fruit Case, Wild Fruits, More Fresh Fruits, Fresh Fruits i dziesiątki innych. Pełne zestawienie to jak pisze Betchan aż 2 000 wideo slotów, z czego bardzo znaczna ich część nakierowana jest właśnie na takie rozwiązania. Tak opisują swoje działania na stronie: „Betchan jest tym kasynem którego szukasz. Gwarantujemy, że zawsze wykorzystasz w pełni swój czas spędzony z nami. Oferujemy niespotykany poziom usług online: ponad 2000 najlepszych slotów i gier, natychmiastowe wypłaty do portfeli internetowych i rosyjskich kart bankowych, 24/7 czat na ŻYWO oraz nienaganną obsługę VIP.Pamiętać należy, że owocówka niekoniecznie oznacza jednorękiego bandytę z bardzo prostym systemem, a także grafiką, która nawiązuje jeszcze do bardzo starych rozwiązań, pozbawionych animacji. Często prezentuje się to znacznie inaczej, zważywszy jeśli weźmiemy pod uwagę nowe pozycje, które wdrożyło chociażby Microgaming o czym już was informowaliśmy. Wspomniane wyżej gry to oczywiście prawdziwe klasyki po które dobrze jest sięgnąć każdemu, bez względu na swoją znajomość wideo slotów. W każdym przypadku spodziewać się można wysokiej jakości, szczególnie, że deweloperzy pracują dzień i noc nad tym, by dostarczyć możliwie najciekawsze rozwiązania swoim klientom. Gry takie są niezawodne, bezpieczne, skoncentrowane wokół materii, które doceniacie najbardziej. Wymienimy obecnie główne funkcjonalności na które na pewno natraficie:

  • Gamble: czyli inaczej opcja hazardu. Jest ona najpopularniejszym rozwiązaniem w owocówkach, co stanowi ciekawy pomysł i nie zawsze spotykany w grach współczesnych, co przemawia mocno na korzyść automatów klasycznych. Dlaczego? Otóż hazard daje szansę podwojenia swojej każdej wygranej. Jeśli zatem spin okaże się szczęśliwy, będziecie mogli zaryzykować i postawić ów wygraną na jedną z kart. Szansa na podwojenie sukcesu wynosi 50%, co jest bardzo dużym czynnikiem. W razie przegranej tracicie jednak całość zakładu,
  • Wild: to obok gamble najpopularniejsze rozwiązanie, które ma jednak wiele funkcjonalności, a wszystko zależne od samych gier. Najczęściej Wild odpowiada za mnożniki wygranych, co pozwala wygrać znacznie większe pieniądze niż normalnie. Takie symbole pojawiają się jednak na mapie niezwykle rzadko i polowanie na nie nie należy do najłatwiejszych zadań. Końcowy sukces wszystko jednak rekompensuje,
  • Scatter: owocówki także mają taką opcję, dzięki czemu najczęściej dochodzi do wytworzenia mnożników wygranych (nawet wielokrotnych), ale od czasu do czasu spotkać się też można z fazą free spins, która niejako stanowi czwarty punkt naszego zestawienia. Darmowe spiny też mają swoje znaki, aczkolwiek w owocówkach spotykane są rzadko, głównie w tych nowszych odsłonach, bardziej rozwiniętych technologicznie.

W zakresie samych znaków spotkać też można rozwiązania unikatowe jak bonusy, aczkolwiek rozpiętość tej materii jest na tyle duża, że w pierwszej kolejności jest wam doradzana przy wykorzystaniu wirtualnej waluty. Na jej podstawie poznacie każdą grę w kasynie Betchan, co pozwoli wam na właściwe zrozumienie mechaniki i jej możliwości. Wirtualna waluta nie wymaga zakładania konta, składania depozytów i deklaracji, to prosty mechanizm do nauki, dzięki czemu dalsza zabawa przy grach jest korzystniejsza i pewniejsza dla samego użytkowania.

Promocje i bonusy w kasynie Betchan

Promocje i bonusy w kasynie BetchanNa koniec tego działu wspomnimy o promocjach, ponieważ bardzo często są one nakierowane właśnie na owocówki z kasyna Betchan. Wystarczy wspomnieć, że gracze otrzymują aż cztery premie od wpłaty, dzięki czemu zyskają nawet do 2 000 złotych w gotówce, a także 120 free spinów do wykręcenia w znanych wideo slotach. Dzięki tym środkom macie pokaźne szanse na wygraną i właściwą naukę w ulubionych owocówkach. Bonusy od wpłaty muszą zostać obrócone 40 razy (oprócz 1-4 pierwszych bonusów od wpłat które muszą zostać obrócone 45 razy) zanim środki będą mogły być wypłacone. Jeśli nie ustalono inaczej. Bonusy bez depozytu oraz darmowe zakręcenia muszą zostać obrócone 50 razy zanim środki będą mogły być wypłacone. Minimalna wpłata w wysokości 20€ jest wymagana aby móc wypłacić środki uzyskane z bonusów bez depozytu lub darmowych zakręceń.

Do tego dochodzą poniedziałkowe bonusy oraz liczne turnieje. Te ostatnie organizowane są zawsze w innych slotach i często trafia właśnie na owocówki. Jeśli zatem nie tylko chcecie się rozerwać i pograć, możecie liczyć na zmagania z innymi graczami, co pozwoli wam na wzrost adrenaliny i wygrane, które często mierzone są w tysiącach euro. Taki pomysł to idealne rozwiązanie, nie tylko na weekend, ale do wykorzystania każdego dnia.