Automat hazardowy Street Fighter 2 od NetEnt

Street Fighter to bez wątpienia jeden z tych tytułów, który ludzie urodzeni w latach 80-tych i później w 90-tych kojarzą bardzo ciepło. Na pewno ucieszy was zatem fakt, że Uliczny Wojownik, którego w ekranizacji filmowej zagrał Jean-Claude Van Damme, trafił do kasyn internetowych! Jak to możliwe? Wszystko to za sprawą licencji NetEnt. Ten popularny operator i twórca gier przygotował dla was nową pozycję, która powstała przy bezpośredniej współpracy osób zaangażowanych w produkt. W ten sposób otrzymacie Street Fighter II, wyjątkowy wideo slot, który przeniesie was do świata gry i pokaże, jak wygląda doskonały jakościowo hit, który przebija konkurencję bez większego trudu!

Poznaj slota z końca ubiegłego wieku

Poznaj slota z końca ubiegłego wieku Street Fighter 2Netent wykonało tu tytaniczną pracę, oferując nam najwyższą możliwą jakość produktu. Efekt jest taki, że Street Fighter II zaskoczy was na wielu etapach. Gra jest już w finałowej wersji i powoli trafia na najbardziej topowe kasyna internetowe. Z jednej strony spotkacie tu grafikę, która bezpośrednio nawiązuje do lat 90-tych, z drugiej mechanika dostarcz absolutnie rewelacyjnej jakości. Po pierwsze zatem wygląda to niczym wyciągnięte z pierwszych gier. Robi to kolosalne wrażenie, a osoby w konkretnym wieku błyskawicznie zrozumieją o co chodzi.

Sam wideo slot stworzony został tak, że dysponuje bardzo nietypowym wyglądem i układem 5 na 5. Co równie ważne, bębny się tu nie kręcą, spotkacie bowiem system lawinowy. Oznacza to, że znaczki będą nam spadać, a po każdym zwycięstwie ich część wybuchnie. To zresztą jedna z najbardziej unikatowych cech samej gry. Po lewej stronie znajdziecie Ryu, jedną z głównych postaci tego hitu. Po drugiej spotykać będziecie jego przeciwników. Jeśli obrót okaże się szczęśliwy, jedna z postaci uderzy system, a ten się zawali. Animacje wyglądają tu bardzo ładnie i płynnie. Jednocześnie w ten sposób można tu liczyć na specjalne funkcjonalności, które aktywują kolejne rozwiązania dostępne w grze – zmieniają się też postacie pierwszego gracza. Przy specjalnych combosach dostępne będą główne rozwiązania w tym Wild i Multiplier. Znane są z innych hitów NetEnt (i nie tylko), co dostarczy znacznie większe wygrane, nawet pięciokrotnie większe. Im dłużej będziecie grać, tym korzystniejsze będą konkretne fazy – zwiększą się mnożniki, a przed graczem ustalane będą kolejne fazy, bardziej wymagające, ale dużo ciekawsze pod kątem finansów. Prawdziwą wisienką na torcie jest gra bonusowa, która sprawi, że dosłownie opadną wam szczęki. Za jej sprawą będziecie… niszczyć samochód, co zapewni odpowiednie nagrody pieniężne. To ciekawy pomysł, który wpływa dodatkowo na zrelaksowanie się przy pozycji. Nie mówiąc rzecz jasna o dużo większej kasie, która jest realna do wygrywania.

Slot Street Fighter II od NetEnt jest grą absolutnie ciekawą i wciągającą. To jedna z licencjonowanych pozycji, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego gracza. Jeśli chcecie ją poznać bliżej, możecie skorzystać z trybu DEMO. Jest on w pełni darmowy. Nie wymaga od was wpłat ani dokonywania depozytów, dzięki czemu bez trudu dołączycie do zabawy i włączycie się do walki o kolejne sukcesy. Dodatkowo przy slocie dostępne będą wszelkie kasynowe promocje, co oznacza, że zwiększycie swoje środki do zabawy i powiększycie szanse na realne wygrane pieniężne.

Nie przedłużając zanadto zapraszamy do gry w ten growy automat. Takiego doświadczenia nie otrzymaliśmy już od wielu miesięcy!