50 free spins codziennie przez 30 dni w promocji Winawin

Ogromna ilość spinów w WinawinOd dłuższego czasu wiele osób szuka informacji, gdzie i jak zdobyć w kasynach darmowe spiny. Tego rodzaju wirtualne żetony są w stanie zapewnić całkiem spore wygrane i jak sugeruje ich nazwa - za darmo! Dlatego też i my regularnie informujemy o takich promocjach. Tym razem przybywamy z informacjami o rewelacyjnej ofercie, jaka ma miejsce w Winawin Casino. Otóż dzięki codziennym spinom nowi gracze mogą zgarnąć 1500 spinów!

Ta ciekawa promocja związana jest z pakietem powitalnym, który dostępny jest w tym kasynie. Otóż można tutaj za pierwsze depozyty zdobyć nawet do 17 000 PLN i 1800 darmowych spinów. Tylko oferta, którą chcemy przedstawić, jest w stanie zagwarantować nawet 1500 darmowych spinów! Kiedy już założysz konto i wpłacisz depozyt, to możesz wtedy użyć kodu promocyjnego DAILYFS. Dzięki niemu można liczyć na 50 FS każdego dnia! Oferta będzie aktywna przez pierwszych 30 dni. Jeśli zatem będziesz się codziennie logował i odbierał spiny, to łącznie zyskasz ich aż 1500! Takie spiny będą możliwe do wykorzystania na grze Elvis Frog in Vegas. Każda paczka aktywna jest tylko 24 godziny, więc w tym czasie należy wykorzystać spiny w kasynie. Ewentualne wygrane trafią na konto bonusowe, z którego potem muszą zostać obrócone 50 razy w czasie 7 dni.

Jeśli weźmiemy pod uwagę całość, to dodatkowo jeszcze zdobyć można 300 darmowych spinów, więc nowy gracz zyskać może aż 1800 darmowych spinów do wykorzystania w kasynie. To bez dwóch zdań znakomita oferta zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie na stronie kasyna.


Najnowsze promocje w kasynie WinaWin