50 free spinów w weekendowym reload bonusie od Casinia

Bonus 50% do 250 euro i darmowe obroty

Bonus 50% do 250 euro i darmowe obroty w kasynie online CasiniaWeekend to czas kiedy można należycie i zasłużenie odpocząć. Z takiego też założenia wychodzi Casinia. To internetowy operator rozrywki on-line, który zasłynął w sieci m.in. dzięki innowacyjnym i ciekawym promocjom. Również i ta jest odnawialna, dzięki czemu będziecie z niej mogli skorzystać nawet czterokrotnie w ciągu jednego miesiąca. A potem wrócicie do akcji ponownie.

Na bazie tego przedsięwzięcia gracz mogą liczyć na 50 darmowych obrotów, które wykorzystasz na gry owocówki i inne automaty kasynowe. By sięgnąć po te zakręcenia jedyne co trzeba zrobić, to wpłacić w sobotę lub niedzielę 50 euro. Sam bonus nie jest tu automatyczny, dlatego jeśli tylko chcecie otrzymać premię, konieczne jest byście odezwali się do Casinia przez maila lub za pomocą czatu na żywo.

Pamiętajcie także, że w tej promocji obowiązuje oczywiście regulamin. Jego przestrzeganie jest konieczne, jeśli chcecie otrzymać odpowiednie środki bonusowe. Premie bonusową otrzymujecie w ciągu maksymalnie 48 godzin, aczkolwiek zwykle jest to wcześniej. Konieczność obrotu uzyskanymi finansami sięga oczywiście 40-razy. Trzymamy za was kciuki!


Najnowsze promocje w kasynie Casinia