50 free spinów na automacie Nirvana w piątek w Astralbet

50 free spinów na automacie Nirvana  w AstralbetNa piątki przewidziano dodatkową promocję od kasyna AstralBet. Jeśli zatem planujesz zacząć weekend od odpowiedniego bonusu, koniecznie zwróć uwagę na ich sugerowane zapiski. Wszyscy zarejestrowani gracze, którzy mają już za sobą dokonanie pierwszego depozytu, mogą tu liczyć na doładowanie w formie darmowych spinów, które spożytkujecie w grze Nirvana. Jakie są warunki użytkowania i czego się spodziewać?

Minimalna wpłata, która uprawnia do otrzymania promocyjnych środków to 100 euro lub ekwiwalent w użytkowanej walucie. W zamian za taką wpłatę otrzymacie 50 free spinów, właśnie w grze Nirvana. To licencjonowany tytuł, nawiązujący do popularnej kapeli rockowej. Jego wielkim atutem jest oficjalna ścieżka dźwiękowa, co sprawia, że gra jest znacznie przyjemniejsza, niż w innych grach. Przedsięwzięcie aktywne jest wyłącznie w piątek i skierowane do każdego zarejestrowanego użytkownika. Konieczne jest posiadanie pierwszej wpłaty już za sobą. Oczywiście obowiązuje tam stosowny regulamin, w którym przeczytacie, że pieniądze, które otrzymacie z obrotów, koniecznie trzeba obrócić 35-razy przed ich dalszą wypłatą na swoje konto bankowe.

Pozostałe zapiski dostępne są na stronie AstralBet. Ogólne warunki i zasady obowiązują w tej i pozostałych promocjach tego operatora. Zapiszcie się i cieszcie szansami.


Najnowsze promocje w kasynie