50 darmowych spinów w reload bonusie w kasynie 7Signs

Odbierz 50 free spinów w 7Signs w promocji reload bonusJak to jest każdego tygodnia odbierać 50 darmowych obrotów? Kasyno 7Signs tłumaczy za sprawą jednej ze swoich promocji. Ta skierowana jest do wszystkich osób posiadających tam konto. Wystarczy się zatem zarejestrować, co nie powinno trwać dłużej niż kilka minut (włącznie z weryfikacją), po czym od razu gotowi będziecie do działań. Aby sięgnąć po dodatek, wystarczy w ciągu tygodnia dokonać depozytu na poziomie 80 złotych.

Ta kwota zapewni wam odbiór premii. Musicie jednak pamiętać, że nie jest ona wydawana automatycznie i należy się po nią najpierw zgłosić. Możecie tego dokonać drogą mailową na adres wskazany na stronie lub za pośrednictwem czatu na żywo. Działa całą dobę. Środki przyznawane są w formie 50 free spinów zaraz po akceptacji zrealizowanej przez konsultantów. Co więcej, cała promocja jest tu w pełni odnawialna, dzięki czemu możecie z niej korzystać wielokrotnie, zawsze raz w tygodniu. Zakręcenia wydawane są na dowolnie wskazane przez was automaty. Tym samym 7Signs nie ogranicza was w żaden sposób pod kątem wideo slotów, które chcecie sprawdzić. Jednocześnie, co warte odnotowania, nie ma tu górnej granicy wygranych, które możecie sobie zapewnić poprzez udział w promocji. Pamiętajcie przy tym, że wygranymi zdobytymi przez darmowe obroty należy obrócić 40-krotnie, co jest tu kluczowym warunkiem bonusowym.

Więcej informacji o promocji, jak również jej regulamin, dostępny jest na stronie 7Signs. Znajdziecie tam wszelkie dane o warunkach i zasadach, których należy przestrzegać. W razie dodatkowych pytań możecie tu oczywiście liczyć na obsługę, która działa całą dobę poprzez metody wymienione w pierwszej części naszego wpisu. Dołączcie do zabawy już dziś!


Najnowsze promocje w kasynie 7Signs