50% Bonus przy drugim depozycie w kasynie online Avalon78

50% Bonus przy drugim depozycie.Już teraz na wszystkich klientów kasyna internetowego Avalon78 czeka 50% Bonus przy drugim depozycie. Takie promocje w kasynie właśnie lubimy, kiedy gracz może podzielić swój depozyt na kilka części i z każdej z nich uzyskać nagrodę od kasyna. Avalon78 udowadnia tym, że chce nie tylko zachęcić nowe osoby do skorzystania ze swej oferty, lecz także zatrzymać je na dłuższy czas.

Oferta od drugiego depozytu to świetna okazja na to, by do darmowych spinów na start dołożyć sobie doładowanie konta kwotą depozytu. Podpowiadamy zatem, co należy uczynić, aby skorzystać z takiej promocji. Każda osoba zainteresowana drugim depozytem w kasynie Avalon78 musi oczywiście założyć konto i uprzednio dokonać pierwszej wpłaty. Dzięki pierwszemu depozytowi każdy nowy gracz może otrzymać ze strony kasyna aż 78 darmowych spinów na grę w automat Avalon II - Quest for the Grail bądź też popularny slot Gladiator. Jednak można zaraz po tym skorzystać z drugiej oferty powitalnej. Należy wtedy wpłacić na swe konto między 20 a 100 euro bądź 80 a 400 złotych, gdyż tylko takie sumy kwalifikują się do akcji bonusowej. W ramach dokonanego depozytu kasyno Avalon przyzna graczowi bonus w wysokości +50% od wpłaconej sumy. Po otrzymaniu pieniędzy na konto bonusowe należy w przeciągu 14 kolejnych dni dokonać ich obrotu w wysokości aż x50. W przeciwnym razie pieniądze zostaną skasowane z konta bonusowego.

Należy pamiętać, aby podczas zakładania konta w Avalon78 w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć opcję „chcę skorzystać z oferty promocyjnej”. Dzięki temu zarówno pierwszy, drugi, jak i późniejszy trzeci(!) depozyt przyniesie dodatkowe nagrody przypisane do konta nowego gracza.


Najnowsze promocje w kasynie Avalon78