4 kolejne bonusy do odebrania w kasynie FortuneJack

Bonus package  w FortuneJack kasynoBonus powitalny od FortuneJack został podzielony na cztery kolejne części. O pierwszej wpłacie już czytaliście, natomiast marka zdecydowała się udostępnić graczom kolejne premie. Łącznie dzięki temu zyskacie nawet do 5 BTC, co dla wielu z nas jest ogromną wartością, wartą uwagi. Wpłaty będą powiększane nie tylko za pierwszym razem, ale też przy okazji trzech kolejnych depozytów. Jak to wygląda w praktyce?

Przy drugim i trzecim depozycie zyskacie więcej o 50%, nawet do 1 BTC. Przy czwartej wpłacie jest to jednak jeszcze więcej, bowiem spodziewać się można 100% do 1,5 BTC. Taka stawka może już robić wrażenie i gorąco zachęcamy do próbowania swoich sił. Rzadko kiedy otrzymujecie okazję do sięgniecie po tak potwornie duże pieniądze. Warto pamiętać, że kwoty, które wpłacacie mogą być znacznie niższe. Przeczytacie o nich bezpośrednio na stronie FortuneJack.

Wszystkie środki, deponowane w ten sposób podlegają warunkom i zasadom. Po pierwsze musicie je obrócić 40-krotnie (40x) przed ich dalszą wypłatą. Dokonać tego należy w ciągu 10 kolejnych dni. W przeciwnym razie środki premiowe przepadną i nie będzie można już z nich korzystać.

O pozostałych działaniach przeczytacie w regulaminie.


Najnowsze promocje w kasynie FortuneJack